Sitemizde şuan toplam 1312 film bulunmaktadır.

Sınır Tek Parça izle (2019)

0
( Yüksek Kalite ) Fragman FULL HD - TEK PART TEK PARÇAYorum yap


[Toplam:0    Ortalama:0/5]
FILM BILGILERI 6 ay önce eklendi
Sınır Tek Parça izle (2019)

Sınır filmi izle


Hikâyenin kahramanı Tina isimli tuhaf bir kadındır. Karakter, olağan bir hayata sahipken günlerden bir gün en az kendi kadar esrarengiz bir adam ile karşılaşacaktır. Üstelik bu karşılaşma bir seviye sonra Tina için takıntı haline gelmeye başlayacaktır. Tina, kariyerini gümrük memurluğu yaparak sürdürmektedir. Son derece genç ve güzeldir. Nitekim bir taraftan iş arkadaşları diğer taraftan da çevresindeki insanlar tarafından tuhaf bir yapıya sahip olduğuna kanaat getirilmiştir. Tina, ne kadar tuhaf olursa olsun, işini hakkıyla yapmaktadır.
Sınır filmi izle

Sınır filmi full hd


Tina’nın en büyük avantajı altıncı hissidir. Özellikle de mesleğindeki başarısını tamamen buna borçludur. Bu özelliğini kullanarak, kaçakçıları tespit etme ve niyetlerini açığa kavuşturma gibi eylemlerde bulunmaktadır. Sıradan bir iş gününde Vore adında bir adamla karşılaşacak ve hayatı bu süreçten sonra daha karmaşık bir hal almaya başlayacaktır. Tina, Vore’nin kendisinden bir şeyler sakladığını hissetmiştir. Başta sadece şüphe olarak gördüğü varsayımın, üzerine gitmekten çekinmeyecektir.
Sınır filmi full hd

Sınır filmi tek parça izle


Tina içgüdülerinin bu zamana kadar haklı çıkmasından güç alacak ve hamle yapmaya başlayacaktır. Ancak Vore hakkında herhangi ilginç bir şeyi ispatlamayı başaramayacaktır. Tina tarafından sıradan bir durum, artık büyük bir takıntı haline getirilecektir. Tina artık hayatını somut olarak değerlendirmeye alacak ve yaşamının gidişatını masaya yatıracaktır. Bu zamana kadar yüzleşmekten korktuğu gerçeklerin, artık karşısına çıkmasına engel olamayacaktır.
Sınır filmi tek parça izle

Tür: 2019 Film izle, Dram Filmleri, Fantastik Filmler

Yapım: 2019 - İsveç, Danimarka

Yönetmen: Ali Abbasi

Oyuncular: Eva Melander, Eero Milonoff, Jörgen Thorsson

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?