Sır Yuvası izle

SUPER FHD ALTYAZILI HD FRAGMAN
3.7 /10 3
Sır Yuvası izle

Sır Yuvası izle, ⚡ Aftermath film izle, ⭐ 2021 Netflix Korku filmi Full HD 1080p izle, Türkçe Altyazılı ve Türkçe Dublaj HD film izle. Sır Yuvası 2021’de vizyona girmiş dram, korku ve gizem filmidir. ABD yapımı gerçek olaylardan esinlenen filmde yeni bir eve taşınan çiftin yeni yerlerinde yaşadıkları gizem ve gerilim dolu dakikalar anlatılmaktadır.

Sır Yuvası – Aftermath Filmi Konusu

Sır Yuvası Türkçe Dublaj izle Natalie ve Kevin evli bir çifttir. Evliliklerinde iniş çıkışlar yaşayan bu çift, monotonluktan da sıkılmışlardır. Evliliklerini tekrar eski şaşalı günlerine getirmek için bir şeyler yapmaya çalışan Natalie ve Kevin, çareyi yeni bir eve taşınmakta bulurlar. Şu an yaşadıkları evin kendilerini boğduğunu düşünen ikili, artık burada yaşamak istemezler. Yeni bir eve taşınmak kendilerini hem şu an içinde bulundukları monotonluktan çıkartabilir hem de evliliklerine taze kan getirebilir.

Aftermath Türkçe Dublaj izle Bu amaçla yeni bir ev aramaya koyulan çift, en sonunda istediklerine uygun güzel bir ev bulurlar. Bu ev, fiyatına göre çok iyi özelliklere sahiptir. Böyle bir ev görünce kaçırmak istemeyen ikili, vakit kaybetmeden satın alıp eve yerleşirler. Geçmişi oldukça şüpheli olan bu eve yerleşmek, çiftin evliliklerini kurtarmak bir yana daha büyük tehlikelere yol açar. Sır Yuvası filmi bu tehlikeleri bütün çıplaklığıyla gösteriyor.

Sır Yuvası – Aftermath Filmi Oyuncuları

ABD yapımı Aftermath filmi yönetmeni Peter Winther’dır. Filmin senaryosunu yönetmen Peter ve Dakota Gorman yazmıştır. Oyuncu kadrosunda ise Ashley Greene, Shawn Ashmore ve Jason Liles yer alıyor. Aftermath izle Sır Yuvası filminin konusu, oyuncuları, ekşi yorumları, fragmanı ve Netflix kalitesinde Türkçe Dublaj Full HD 1080p olarak izleyebilirsiniz.

 • Yapım Yılı
  2021
 • IMDb Puanı
  5.3
 • Film Süresi
  114 dakika
 • Film Dili
  Turkce Dublaj ve Altyazi
0 Yorum