Skin in the Game izle

SUPER FHD FRAGMAN
7.5 /10 2
Skin in the Game izle

Skin in the Game izle, Skin in the Game 2019 filmi izle hikayenin ana kahramanı Dani’dir. Karakter henüz 15 yaşındadır. Bir süre önce sakin giden hayatı, başına gelenlerle birlikte tam bir kaosa dönüşecektir. Çünkü kendisi, genç kızları hedefine alan ve onları zorla fuhuşa iten bir çete tarafından kaçırılacaktır. Kendisinin başlarda neden alıkonulduğunu fark edemese de sonrasında durumdan aşina olmuştur. Bir an önce kendisini bu bataktan kurtarması gerekecektir. Çünkü, her geciken dakika geri dönüşü zor olacak sonuçlar doğuracaktır.

Skin in the Game Türkçe dublaj izle karakterin bu süreçte peşindeki en büyük desteği ve gücü annesi Sharon olacaktır. Acılı anneye, bu zor gününde eski arkadaşlarından Lena yardımcı olmaya çalışacaktır. Bütün herkes, Dani’ye ulaşabilmek konusunda gereken özveriyi göstermektedir. Kısa sürede fitili ateşlenen seferberliğin, sonuçları pek de istenildiği gibi olmayacaktır. Çünkü, karşılarında pek hesaba katmadıkları bir durum gözlemlenecektir. Bu da bir süre boyunca ellerini kollarını bağlamaya yetecektir.

Skin in the Game filmi Full Hd İzle

Skin in the Game altyazılı izle Sharon ile Lena uzun süredir görüşmemektedir. Ancak, Dani’nin başına gelen olaylar, ikilinin yeniden aynı kaderde yer almalarını sağlayacaktır. Çünkü, Lena Dani’ye ulaşabildiği takdirde, kendisinin fahişelik günlerinde düştüğü hataya düşmemelerini sağlayacaktır. Bu nedenle de ne kadar çok kızı, fuhuş batağından çekip çıkarırsa o kadar da fazla tatmin olacaktır. İkili bulaştıkları durumun farkında bulunduklarından, yapabileceklerinin de bir sınırı yoktur.

  • Yapım Yılı
    2019 - ABD
  • Film Dili
    Girilmedi
1 Yorum
Addin
6 Şubat 2021

Deneme mesajı