Cold War – Soğuk Savaş Türkçe Dublaj izle

10 /10 1
Cold War – Soğuk Savaş Türkçe Dublaj izle

Soğuk Savaş İzle

Soğuk Savaş izle filminde iki müzisyenin aşkını konu almıştır. Film 1950 yıllarının soğuk savaş zamanlarında geçmektedir. Bir çok kulüpte çalışan iki gencin yolları bir şekilde birbirlerine rastlıyor. Bir süre sonra birbirlerine daha yakın olmaya başlayan çiftin arasında tutkulu bir aşk başlar. Zula ve Wiktor İkinci Dünya Savaşı bittikten sonra Polonya’da tanışmışlardır. Birbirleri ile hiç uyumu olmayan bu çiftin çok farklı karakterleri vardır. Fakat kader onları öyle bir bağlamıştır ki birbirlerinden hiç ayrılamazlar.
Soğuk Savaş İzle

Soğuk Savaş Full Hd İzle

Soğuk Savaş Full Hd İzle filminde görüntüyü siyah beyaz bir şekilde izleyicilerine sunmaktadır. Eski bir film havası verilerek tutkulu bir aşkı beyazperdeye taşımış olan yönetmen Paweł Pawlikowski Soğuk Savaş filmi ile bir çok Oscar ödülünü almayı başarmıştır. Hem müzikal hemde tutkulu bir aşkı konu edinerek bizlere sunmuş olan yönetmen aynı zamanda senaryo ekibinde de yer almaktadır. Orjinal ismi Zimna Wojna olan Soğuk Savaş filminin oyuncu kadrosunda Joanna Kulig, Agata Kulezsa, Jeanne Balibar gibi isimler yer almaktadır.
Soğuk Savaş Full Hd İzle

Soğuk Savaş Tek Parça izle

Soğuk Savaş Tek Parça izle filmi 2018 – Polonya , Fransa , İngiltere yapımıdır ve 21 Aralık 2018 tarihinde vizyona girmiştir. Dram ve Romantik kategorilerinde yer almakta olan Soğuk Savaş filmini sitemizden sorunsuz bir şekilde izleyebilirsiniz. Tüm ziyaretçilerimize iyi seyirler dileriz.
Soğuk Savaş Tek Parça izle

 • Türler Romantik, Dram

 • Yönetmen: Paweł Pawlikowski

 • Oyuncular: Joanna Kulig, Agata Kulesza, Jeanne Balibar, Adam Szyszkowski, Tomasz Kot

 • Yapım Yılı
  2018 - Polonya , Fransa , İngiltere
 • IMDb Puanı
  7.9
 • Film Dili
  Girilmedi
1 Yorum