Sorma Neden Filmi izle (2018)

4.9 /10 18
Sorma Neden Filmi izle (2018)

Sorma Neden Filmi İzle

Sorma Neden Filmi izle, düğün gecesinde damadın kaybolmasıyla başlayan bu film komedi filmleri kategorisinde yer almaktadır. Çevresinde bulunan herkes bu düğünün gerçekleşmesini istememektedir. Damadın annesi ve kardeşi, eşi Yağmur’u beğenmez fakat Kayhan’a söz geçirememişlerdir. Aşkını kalbine gömmeyi başaramayan gelinin bir anda eski sevgilisi çıkar gelir. Acaba bu eski sevgilinin amacı neydi de gelinin tam düğünü olduğu esnada geldi? Damadın kaybolmasında bu eski sevgilinin rolü var mıydı? Filmi izledikten sonra tüm bu sorulara yanıt verebileceksiniz.
Sorma Neden Filmi İzle

Sorma Neden Filmi Full Hd İzle

Sorma Neden Filmi Full HD izle Düğün gecesi herkesi şoka uğratan bir olay olur. Damat ortadan bir anda kaybolmuştur. Ve damadı aramaya çıkan polisler, Kayhan’ın tüm çevresini, arkadaşlarını, borçlularını, mahalle esnafını ve ailesini sorguya alır. Polislerin öğrendiği bilgiler ortalığı daha da karıştırır. Bu bilgiler sayesinde belki damat bulunabilecekti. Ama çevresinin doğru bilgi verdiğinden emin olmak adına polis sorguları çoğaltmıştır.

Sorma Neden Filmi Full Hd İzle

Sorma Neden Filmi Tek Parça izle

Sorma Neden Filmi Tek Parça İzle, Macera ve esrarengizlikle dolu bu filmde acaba kaybolan damat bulunabilecek midir? Gelinin eski sevgilisinin bu durumda davranışı ne olacaktır. Merak edilen soruların yanıtlarını veren superfullhdfilmizle.com sayesinde “Sorma Neden” filminin fragmanını izleyebileceksiniz. Doğuhan Korkut’un senaryosunu kaleme aldığı bu film de görüntü yönetmenliğini Aşkın Sarıoğlu üstlenirken, filmin müzikleri de İrsel Çivit’e aittir. 21 Eylül 2018 yılında gündemlerde olan bu filmde başarılı oyuncular yer almaktadır.

Sorma Neden Filmi Tek Parça izle

  • Türler Komedi, Yerli Filmler

  • Yönetmen: Tolga Baş

  • Oyuncular: Burak Satıbol, Derya Şensoy, Toygan Avanoğlu, Yılmaz Gruda, Yigit Arı, Güray Özcan, Nazlı Tosunoğlu, Ayça Işıldar

  • Yapım Yılı
    2018
  • Film Dili
    Turkce Dublaj
20 Yorum
ilyas demir
9 Aralık 2019

teşekkürler

Cihat
24 Kasım 2019

Emeğinize sağlık

Nuri uysal
1 Eylül 2019

Yapımcıya teşekkürler film çok güzel komedi olmuş

adnan
26 Ağustos 2019

fena

emre
27 Haziran 2019

izleseydik keske

Ege
26 Haziran 2019

Cok iyidi

Eylul
16 Mayıs 2019

Önce izlesek

Ahmet
27 Ocak 2019

Bıktırdınız arkadaş.