Sorma Neden Filmi izle (2018)

0

rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Sorma Neden Filmi izle (2018)

Sorma Neden Filmi İzle

Sorma Neden Filmi izle, düğün gecesinde damadın kaybolmasıyla başlayan bu film komedi filmleri kategorisinde yer almaktadır. Çevresinde bulunan herkes bu düğünün gerçekleşmesini istememektedir. Damadın annesi ve kardeşi, eşi Yağmur’u beğenmez fakat Kayhan’a söz geçirememişlerdir. Aşkını kalbine gömmeyi başaramayan gelinin bir anda eski sevgilisi çıkar gelir. Acaba bu eski sevgilinin amacı neydi de gelinin tam düğünü olduğu esnada geldi? Damadın kaybolmasında bu eski sevgilinin rolü var mıydı? Filmi izledikten sonra tüm bu sorulara yanıt verebileceksiniz.
Sorma Neden Filmi İzle

Sorma Neden Filmi Full Hd İzle

Sorma Neden Filmi Full HD izle Düğün gecesi herkesi şoka uğratan bir olay olur. Damat ortadan bir anda kaybolmuştur. Ve damadı aramaya çıkan polisler, Kayhan’ın tüm çevresini, arkadaşlarını, borçlularını, mahalle esnafını ve ailesini sorguya alır. Polislerin öğrendiği bilgiler ortalığı daha da karıştırır. Bu bilgiler sayesinde belki damat bulunabilecekti. Ama çevresinin doğru bilgi verdiğinden emin olmak adına polis sorguları çoğaltmıştır.

Sorma Neden Filmi Full Hd İzle

Sorma Neden Filmi Tek Parça izle

Sorma Neden Filmi Tek Parça İzle, Macera ve esrarengizlikle dolu bu filmde acaba kaybolan damat bulunabilecek midir? Gelinin eski sevgilisinin bu durumda davranışı ne olacaktır. Merak edilen soruların yanıtlarını veren superfullhdfilmizle.com sayesinde “Sorma Neden” filminin fragmanını izleyebileceksiniz. Doğuhan Korkut’un senaryosunu kaleme aldığı bu film de görüntü yönetmenliğini Aşkın Sarıoğlu üstlenirken, filmin müzikleri de İrsel Çivit’e aittir. 21 Eylül 2018 yılında gündemlerde olan bu filmde başarılı oyuncular yer almaktadır.

Sorma Neden Filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 4.9 /10 Toplam oy: 18

Tür: Komedi, Yerli Filmler

Yapım: 2018

Yönetmen: Tolga Baş

Oyuncular: Burak Satıbol, Derya Şensoy, Toygan Avanoğlu, Yılmaz Gruda, Yigit Arı, Güray Özcan, Nazlı Tosunoğlu, Ayça Işıldar

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Sorma Neden Filmi izle (2018)” filminde 20 Yorum bulunuyor.
 1. ilyas demir

  teşekkürler

 2. Cihat

  Emeğinize sağlık

 3. Nuri uysal

  Yapımcıya teşekkürler film çok güzel komedi olmuş

 4. adnan

  fena

 5. emre

  izleseydik keske

 6. Ege

  Cok iyidi

 7. Eylul

  Önce izlesek

 8. Ahmet

  Bıktırdınız arkadaş.