Sorry We Missed Türkçe Dublaj izle (2019)

4.5 /10 2
Sorry We Missed Türkçe Dublaj izle (2019)

Sorry We Missed You filmi izle

Hikâyede, bir ailenin değişen ekonomik dengelerinin, yaşamları üzerindeki etkisinden bahsedilecektir. Beklemedikleri bir anda ortaya çıkan mali krizleri, rutin hayatlarının altüst olmasına yol açmıştır. 2008 yılında, ülke genelinde büyük çapta bir kriz meydana gelmiştir. Nitekim Ricky ve ailesi de bu krizden ciddi şekilde etkilenmiştirler. Borçları had safhaya ulaşmıştır. Açıklarını kapatabilmek uğruna fedakarlıklar yapan aile, kriz süresince fazlasıyla yıpranacaktırlar.
Sorry We Missed You filmi izle

Sorry We Missed You filmi full hd

Aile, bir an önce eski refah yaşamlarına erişebilmenin hayalini kuracaktır. Bunun son derece güç olduğunu bilmektedirler. Öte yandan karşılarında beklenmedik bir fırsat belirecektir. Aile, bu fırsatı mali krizi atlatabilecek bir şans olarak görecektirler. Ancak yapacakları iş bir hayli zordur. Bir karakter yeni bir minibüse atlayıp, serbest zamanlı teslimatları adreslerine bırakacaktır. Diğer karakter de bakıcılık yapmak zorunda kalacaktır.
Sorry We Missed You filmi full hd

Sorry We Missed You filmi tek parça izle

Ailelerinin sırf geçinmesi uğruna, akıllarına dahi gelmeyecek işlere atılan karakterler, bütün zorluklarda gözlerinin önüne sadece bir şeyi getirecektirler. O da eski huzurlu ve refah yaşamlarından kesitler olacaktır. Dünyadaki yaşamlarını bir şekilde idame ettirebilmek için çiftin, sırt sırta vermeleri gerekmektedir. Kendilerinin yaşayacakları kırılmalar, doğru orantılı olarak ilişkilerini ve sadakatlerini de etkileyecektir. Ancak önlerinde sunulmuş başka bir alternatifleri olmadığında, üzerlerine düşen sorumlulukları almak zorunda kalacaktırlar. Ayrıca farklı özellikleriyle de ilk kez karşılaşacaklar.
Sorry We Missed You filmi tek parça izle

  • Yapım Yılı
    2019
  • Film Dili
    Girilmedi
23 Yorum
nur
31 Mart 2020

izlenmesi gereken bir film.

hakal
18 Mart 2020

guzel site

derviş
15 Mart 2020

Mücahit Bey önerdi. Muhteşem bir film.