Stalker Türkçe Dublaj izle (2019)

0
rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Stalker Türkçe Dublaj izle (2019)

Stalker filmi İzle

Stalker filmi izle Hikayemiz uzak gelecekte yaşanılan olayları aktaracaktır. Bambaşka bir dünya düzenin hüküm sürdüğü, isimsiz bir ülkede sıra dışı durumlar gözlemlenmektedir. Dünyaya kısa süre öncesinde düşen göktaşı, üzerindeki yaşamı olumsuz yönde etkilemiştir. Zone isimli bölge, dünyada yaşamın devam ettiği tek bölgedir. Bu durum için özel olarak oluşturulmuştur. İnsanlar arasında, bu bölgeye erişen insanların, geçmişlerinden bu zamana kadar ki tutkularının birer birer gerçekleşeceği yönünde tutkuları ortaya çıkmıştır.
Stalker filmi İzle

Stalker filmi full Hd İzle

Stalker filmi full hd Zone bölgesinin, içinde yaşayan gücün insan zihninin, hayal edebileceği kapasitenin bile üstünde bulunduğu düşünülmektedir. Varlığın bu derece güçlü oluşu, insanları cezbetmeye yetmiştir. Fakat Zone bölgesinin koruma görevi askerler, tarafından sağlanmaktadır. Bu nedenle de kolayca geçilebileceği düşünülemeyecektir. Bölgeye giriş izni sadece yeterli olgunluğa erişmiş ve korkusuzluklarıyla dikkat çeken cesur Stalkerlara verilmiştir. Stalkerlar, bunun yanında bölgeye giriş yapan insanlara da eşlik etmektedirler.
Stalker filmi Full Hd İzle

Stalker filmi Tek Parça izle

Stalker filmi tek parça izle Bütün olup biten, gerekli akışta devam ederken, Stalkerlardan birisi bu zamana kadar denenmemiş bir davranış gösterecektir. Ailesi tarafından yapılan itirazları dikkate almayarak, bir grup insanın yanına geçecektir. Bir bilim adamı ve yazar, uzun süredir bölgeye giriş yapmaya çalışmaktadırlar. Kendilerine sadece bir Stalker destek verecektir. Bu zamana kadar, hiçbir Stalkerdan benzer bir davranış görememiştirler. Ancak karakterimiz, iki karakterle arasında duygusal bir yakınlaşma sağlamıştır. Bu nedenle de yardımcı olmak için elinden geleni yapacaktır.
Stalker filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 10 /10 Toplam oy: 1

Tür: Bilim-Kurgu, Dram

Yapım: 2019 - Batı Almanya, Rusya

Yönetmen: Andreï Tarkovski

Oyuncular: Alexandre Kaidanovski, Anatoly Solonitsyn, Nikolai Grinko

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Stalker Türkçe Dublaj izle (2019)” filminde 4 Yorum bulunuyor.
 1. cengiz erdem

  görelim baalım nasıl

 2. askdjaklsdjka

  süper manyak

 3. Rebel

  Süper

 4. Oktay

  Güzel bir film