Star Wars: Skywalker’ın Yükselişi izle (2019)

rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Star Wars: Skywalker’ın Yükselişi izle (2019)

Star Wars Skywalker’ın Yükselişi filmi İzle

Star Wars Skywalker’ın Yükselişi filmi izle Hikayede yıldızlararası maceralar konu edilmektedir. Kylo Ren, kısa bir süre önce Büyük Lider unvanına erişmiştir. Düzen’in yeni lideri olabilmek için Büyük Lider Snoke’yi bile öldürmekten geri adım atmamıştır. Kendisinin yönetim ilkeleri, tamamen acımasızlığa dayanmaktadır. Bu nedenle de galaksinin huzuru ve refahı, yerini umutsuzluğa bırakacaktır. Luke Skywalker ise Güç ile birleşmeye karar vermiştir. Rey bundan yola çıkarak geçmişteki bütün bağlarını kesmeyi başarmıştır.
Star Wars Skywalker'ın Yükselişi filmi İzle

Star Wars Skywalker’ın Yükselişi filmi full Hd İzle

Star Wars Skywalker’ın Yükselişi filmi full hd Rey ile Kylo Ren’in aralarındaki mücadele şiddetini zamana paralel olarak arttırmaktadır. İlk Düzen yönetiminde bazı spekülatif ögelere rastlanılmaya başlanmıştır. İç stratejide altüst olunacak olayların söylentileri yayılmıştır. Kylo Ren ise Güç’teki pozisyonundan taviz vermeye niyetli değildir. Sürekli onu yenmeye çalışan karaktere karşı, güçlü bir savunma stratejisi oluşturmak isteyecektir.
Star Wars Skywalker'ın Yükselişi filmi Full Hd İzle

Star Wars Skywalker’ın Yükselişi filmi Tek Parça izle

Star Wars Skywalker’ın Yükselişi filmi tek parça izle Rey, her adımda daha sıkı bir mücadele göstermektedir. Üstelik, uzun zaman önce kayıplara karışan Ren Şövalyeleri de aktif olarak stratejilerde yer edinecektirler. Fin ile Poe’nin en büyük amaçları Direniş’i daha büyük bir konuma getirebilmektir. Kötülük ile iyilik arasındaki savaş kaldığı yerden devam edecektir. Galaksinin kaderi yeniden değişime maruz kalacaktır. Gruplar arasındaki savaşın ciddiyeti önemli olunca, kayıplar da bir o kadar fazla olacaktır. Ancak, galaksinin gün geçtikçe aynı kadere geleceğini ve direnilmezse bu düzenin bozulmayacağını benimsemiş bir anlayış hakimdir.
Star Wars Skywalker'ın Yükselişi filmi Tek Parça izle

Haydi, ilk sen oyla!

Tür: Bilim-Kurgu, 2019 Film izle, Macera, Türkçe Altyazılı, Türkçe Dublaj

Yapım: 2019 - ABD

Yönetmen: J.J. Abrams

Oyuncular: Daisy Ridley, Adam Driver, Oscar Isaac

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Star Wars: Skywalker’ın Yükselişi izle (2019)” filminde 6 Yorum bulunuyor.
 1. mustafa

  nn

 2. zupa dupa

  tnkfvkbjfvakbhusve

 3. ayhan

  tamam

 4. adem

  nice admin thanks

 5. ayhan

  fragmanları haika izlenmesi gereken bir film

 6. harun

  ok