Star Wars The Bad Batch izle

8.0 /10 5
Star Wars The Bad Batch izle

Star Wars The Bad Batch izle, ⚡ Animasyon dizi türü 2021 yapım Full HD 1080p izle, Star Wars The Bad Batch Türkçe Dublaj ve The Bad Batch Altyazılı izle. Star Wars evreninin dünyada ne denli büyük başarı yakaladığı su götürmez bir gerçektir. Bugüne kadar bu evrende geçen sayısız kitap, film ve dizi gördük. Birçoğu da hayranlardan olumlu geri dönüşler almayı başarmıştır. Bu evrende geçen ve yüksek puanlı geri dönüşler almış dizilerden biri olan Star Wars: The Bad Batch dizisi izle yeni bir Star Wars macerasını iliklerine kadar yaşa.

Star Wars: The Bad Batch Dizi Konusu

Star Wars The Bad Batch Türkçe Dublaj izle konusunda dizi, evrende bulunan The Bad Batch takımını anlatmaktadır. Takım üyelerinin her biri, çeşitli süper güçlere sahiptir. Bu süper güçler sayesinde çok güçlü ve alt edilmesi imkânsız bir takım halindedirler. Genetik olarak da diğer aile üyelerinden oldukça farklı olan gruptakiler, yorucu ve yıkıcı Klon Savaşlarını atlatmıştır.

Bu uzun süren savaşı atlattıktan sonra adeta bir boşluğa düşen The Bad Batch üyeleri, bundan sonra hayatta kalmak ve yaşamlarını en iyi şekilde sürdürme niyetindedir. Fakat bu, sandıkları kadar kolay olmayacaktır. Yeni ve bir o kadar keyifli yapım The Bad Batch dizisi ekibin hayatta kalmaya çalışırken nelerle karşılaştığına şahit ol.

Star Wars: The Bad Batch Oyuncuları

Star Wars The Bad Batch Altyazılı izle 2021’in mayıs ayında yayına giren dizi, animasyon türündedir. Eleştirmenlerden olumlu geri dönüşler alarak şimdiden evrenin en iyi yapımları arasında gösterilen Star Wars: The Bad Batch, pek çok duyguyu bir arada yaşatmaktadır. Dizi oyuncuları arasında Dee Bradley Baker, Ness Bautista, Ben Diskin ve Michelle Ang bulunmaktadır.

Star Wars The Bad Batch dizisi bilgileri, konusu, oyuncuları, imdb puanı ve Netflix youtube fragmanı izleyebilir, The Bad Batch Animasyon dizisinini tüm bölümleri Türkçe Dublaj Full HD kalite de Altyazılı 1080p izleyebilirsiniz.

 • Türler 2021 Filmleri, Aksiyon, Animasyon, Macera, Türkçe Altyazılı

 • Yönetmen: Jennifer Corbett, Dave Filoni

 • Oyuncular: Dee Bradley Baker, Michelle Ang, Noshir Dalal, Liam O'Brien, Rhea Perlman, Sam Riegel, Bob Bergen, Gwendoline Yeo, Corey Burton, Matthew Wood, Daheli Hall, Tina Huang, Ness Bautista, Robin Atkin Downes, Ben Diskin

 • Yapım Yılı
  2021
 • IMDb Puanı
  8.2
 • Film Süresi
  25 dakika
 • Film Dili
  Yabancı Dizi
0 Yorum