Stillwater izle

FRAGMAN - TELİF HAKLARI NEDENİYLE KALDIRILDI.
6.9 /10 8
Stillwater izle

Stillwater izle ⚡ Dram Gerilim Suç filmleri türü Stillwater 2021 Filmini Türkçe Dublaj Full HD olarak Stillwater Altyazılı 1080p izle. 2021 yılına ait ABD yapımı suç ve dram filmlerinden. Bu dram filminin yönetmen koltuğunda oturan isim Tom McCarthy. Stillwater senaristleri Thomas Bidegain, Noé Debré. Stillwater filmi yayın tarihi olarak daha önce 6 Kasım 2020 planlansa da COVID-19 salgını nedeniyle bu programa uyulamadı. Şimdi filmin 30 Temmuz 2021’de yayınlanması planlanıyor. Filmin yönetmeni Tom McCarthy daha önce The Cobbler (2014), Spotlight (2015), Timmy Failure: Mistakes Were Made (2020) gibi başarılı yapımlara da imza atmıştı.

Stillwater 2021 Oyuncu Kadrosu

Stillwater Altyazılı izle oyuncu kadrosunda yer alan isimler; Matt Damon, Abigail Breslin, Camille Cottin, Deanna Dunagan, Robert Peters, Eric Starkey, Moussa Maaskri, Jake Washburn, Lisandro Boccacci, Erin Herring.

Filmin Başrol oyuncularının rolleri;
Matt Damon – Bill Baker
Abigail Breslin – Allison Baker
Camille Cottin – Virginie

Stillwater 2021 Konusu

Stillwater Türkçe dublaj izle konusu Bill Baker ( Matt Damon), kızının hapse girmesiyle büyük bir yıkıma uğrar. Kızına daha yakın olabilmek için Oklahoma’dan Marsilya’ya doğru bir yolculuğa çıkar. Kızı işlemediğini iddia ettiği bir cinayet davasından dolayı hapistedir. Ve Bill kızını bu haksız adaletten koruyacaktır. Onu ziyaret etmek için hapishaneye gittiğinde hukuki konularda hiç de olumlu bir gelişme olmadığını görür. Gittiği yer kültürünü ve dilini anlayamadığı bir yerdir. Bunun yanında karmakarışık bir hukuk sistemi ile de karşı karşıya kalmıştır. Kızını aklamaya çalışırken Marsilya’da tanıştığı bir kadın ve kızından yardım alacak ve bu süreçte aynı zamanda kendini keşfedecektir.

Durgun Su 2021 olarak bilinen Stillwater filmini Netflix kalitesinde 1080p Full HD Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı izleyin.

 • Türler 2021 Filmleri, Dram, Gerilim, Suç, Türkçe Altyazılı

 • Orjinal Adı Durgun Su

 • Yönetmen: Tom McCarthy

 • Oyuncular: Matt Damon, Camille Cottin, Abigail Breslin, Lilou Siauvaud, Deanna Dunagan, Idir Azougli, Anne Le Ny, Moussa Maaskri, Isabelle Tanakil, Naidra Ayadi, Gilbert Traïna, Pierre Piacentino, Hamza Baggour

 • Yapım Yılı
  2021
 • IMDb Puanı
  6.9
 • Film Süresi
  139 dakika
 • Film Dili
  Fragman
0 Yorum