Suç Unsuru Full HD izle (2019)

5.9 /10 34
Suç Unsuru Full HD izle (2019)

Suç Unsuru filmi İzle

Suç Unsuru filmi izle Hikayemiz Buğra ve Celal adında iki ev arkadaşının başından geçenleri anlatmaktadır. Karakterler, uzun zamandır birlikte yaşamaktadırlar. Bu zamana kadar herhangi bir anlaşmazlığa dahi düşmemiştirler. İkisi de sinema sektöründe, bekledikleri çıkışı yakalayabilmenin peşindedir. Diğer taraftan da birkaç aydır işleri çok kötü gittiğinden, ev sahibini oyalamaya çalışmaktadırlar.
Suç Unsuru filmi İzle

Suç Unsuru Türkçe Dublaj izle

Suç Unsuru filmi full hd Kendi hallerinde kıt kanaat geçinen gençler, hayatın her zaman şanssız tarafında yer edinmiştirler. Bir gece geç saatlere kadar zaman geçirip, evlerine döndüklerinde ertesi gün içinden çıkamayacakları olaylara şahit olacaktırlar. Üstelik ikisinin de neyin merkezinde yer aldıklarından haberleri yoktur. Emniyet teşkilatının yürütmüş olduğu bir soruşturma neticesinde, şafak vakti evlerine büyük bir operasyon düzenlenecektir. Evin aniden basılmasına uykuda yakalanan karakterler, aşırı derecede korkacaklar.
Suç Unsuru filmi Full Hd İzle

Suç Unsuru Filmi Full HD izle

Suç Unsuru filmi tek parça izle Bu zamana kadar hem Buğra’nın hem de Celal’in polislik bir durumları olmamıştır. Evlerinde bir anda onlarca polisi görmelerini anlamlandırmakta zorluk yaşamaktadırlar. Komiser Baran, aldıkları bir ihbar neticesinde evlerinde suç ve suç unsurlarının bulunduğunu belirtecektir. Ancak karakterlerimiz, bu iki kavrama bile çok uzaktırlar. Şüpheli sıfatıyla çekildikleri sorguda, polislerle aralarında iletişim sorunları yaşayacaklar. Soruşturmanın daha da derinlere inmesiyle, iki kafadar gibi Komiser Baran’da neyin içinde olduklarını anımsayamayacaktır. Diğer taraftan, asıl suçlu bir polis memurunun elinden kurtulmaya çalışacaktır. Celal ve Buğra’da kendilerini aklamanın peşindedirler.
Suç Unsuru filmi Tek Parça izle

  • Yapım Yılı
    2017 - Türkiye
  • Film Dili
    Girilmedi
5 Yorum
arti
2 Kasım 2019

bakalım

nuyınf
31 Ekim 2019

güzel film mi bakacağız

Re
17 Ekim 2019

Enteresan

li
3 Ekim 2019

kk

ilker
11 Ağustos 2019

izlemek lazım