Süper Ayı – Super Bear Filmi izle (2019)

0
rek
rek
FILM BILGILERI 1 sene önce
Süper Ayı – Super Bear Filmi izle (2019)

Süper Ayı – Super Bear filmi İzle

Süper Ayı – Super Bear filmi izle Hikâyenin kahramanı Ayı Dash isimli bir babadır. Karakter oğlu Zack ile beraber yaşamaktadır. Vahşi doğada bir şekilde varlıklarını sürdürmeye çalışmaktadırlar. Zaman zaman da karşılarına olmadık sorunlar çıksa da hayatlarının gidişatına olan memnuniyetleri tamdır. Günlerden bir gün, kendileri son derece zor bir durumla karşı karşıya kalacaktırlar. Ormanda gezindikleri vakit, geç fark ettikleri avcıların tuzağına düşmüştürler. Dash ile Zack, avcıların hamlesi sonrasında ayrı kalmak zorunda kalacaktırlar. Avcılar başlarda iki ayıyı da götürmek isteseler de Dash’ın bulunduğu yerden çıkartılması fazlasıyla zor olduğundan, gözleri kesmeyecektir.
Süper Ayı – Super Bear filmi İzle

Süper Ayı – Super Bear filmi full Hd İzle

Süper Ayı – Super Bear filmi full hd Dash, çaresiz bir şekilde oğlu Zack’in ellerinden çekilip alınmasına baka kalmıştır. Bir süre sonra kendisini, düştüğü durumdan kurtarmış ve Zack’e ulaşmak için plan yapmaya karar vermiştir. Çünkü, oğlu uğuruna yapabileceklerinin hiçbir sınırı yoktur. Zack, avcılar tarafından hayvan tüccarlarından birisine satılmıştır. Kendisinin kapatıldığı yerde aynı kaderi paylaşan birçok hayvan mevcuttur.
Süper Ayı – Super Bear filmi Full Hd İzle

Süper Ayı – Super Bear filmi Tek Parça izle

Süper Ayı – Super Bear filmi tek parça izle Dash, hazırlıklarını bitirmesini takiben daha önce alışık olmadığı bir dünyaya doğru yola çıkacaktır. Kendisine yoldaşlık yapacak karakter Hamilton’da ajan köpek olarak, Zack’i bulabilmesi için yardımcı olacaktır. Zack, babası yola çıkıp kendisini ararken, eli kolu bağlı beklemek istemeyecektir. Kendi içlerinde diğer tutsak hayvanlarla iş birliği yapıp, ayaklanmaya kalkışacaktırlar. Çünkü özgürlükleri en önemli hususları olacaktır.
Süper Ayı – Super Bear filmi Tek Parça izle

Haydi, ilk sen oyla!

Tür: Animasyon

Yapım: 2019 - ABD

Yönetmen: Wang Qi

Oyuncular: Jeff Dunham, Marcus Shor, Morena Cleese

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Süper Ayı – Super Bear Filmi izle (2019)” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  1. suat sundurmaz

    OK START