Super Deluxe (Aneethi Kathaigal) Filmi izle (2019)

5.2 /10 14
Super Deluxe (Aneethi Kathaigal) Filmi izle (2019)

Super Deluxe (Aneethi Kathaigal) filmi İzle

Super Deluxe (Aneethi Kathaigal) filmi izle Hikâye birçok olayın birbirlerinin içine geçtiği bir seyir hali sunacaktır. İlk olarak Shipla isimli karakterin hayatına uzanılacaktır. Karakter, yıllar önce transseksüel olmak üzere bir ailesini terk etmiştir. Şimdiyse yeniden karısı ve oğlunun yanına dönerek büyük bir şaşkınlığa sebebiyet verecektir. Karısı bu dönüşten hiç hoşnut kalmamıştır. Çünkü endişelenmeye başlamıştır. Öte yandan üç yakın arkadaş, içlerinden birinin ebeveynleri tatile gittiğinde, video izleme partisi düzenlemiştirler. Ancak ortaya çıkan durumlar sonucunda 48 inçlik pahalı televizyon, tuzla buz olmuştur. Mukil ile Vembu çifti, kısa süre sonra aynı yuvada yaşamak için hazırlıklar yapmaktadırlar.
Super Deluxe (Aneethi Kathaigal) filmi İzle

Super Deluxe (Aneethi Kathaigal) Türkçe Dublaj izle

Super Deluxe (Aneethi Kathaigal) filmi full hd Hindistan’da rutin olarak ortaya çıkan problemler üzerinde ilerleyecektir. Cinsellikten tutulup, dini konulara kadar uç noktalardaki sorunlar gündeme getirilecektir. Bambaşka hikayeler, kendi evrelerini yaşamanın ardından benzer kaderler üzerinde birleşince, olaylar daha farklı noktalara kayacaktır. Öte yandan kendi yaptıkları seçimler ve davranışlar konusunda her biri emin bir tavır sergileyecektir.
Super Deluxe (Aneethi Kathaigal) filmi Full Hd İzle

Super Deluxe (Aneethi Kathaigal) Filmi Full HD izle

Super Deluxe (Aneethi Kathaigal) filmi tek parça izle Arputham adındaki karakter, büyük bir tsunamiden sağ kurtulmayı başarmıştır. Bu süreçte kurtulmasını bambaşka bir tanrıya bağlayacak ve inançlarını yeniden çizmeye karar verecektir. Öte yandan Leela isimli karakter, oğlunu kurtarmak için büyük bir fedakârlık örneği gösterecektir. Kendisinin geçmişte yetişkin filmlerinde oynaması, hayatında bazı dengelerin farklı kurulmasına yol açmıştır.
Super Deluxe (Aneethi Kathaigal) filmi Tek Parça izle

  • Yapım Yılı
    2019 - Hindistan
  • Film Dili
    Girilmedi
0 Yorum