Sweet Girl izle

SUPER FHD ALTYAZILI HD FRAGMAN
7.3 /10 7
Sweet Girl izle

Sweet Girl izle, ⚡ 2021 Netflix Tatlı Kız filmi Full HD 1080p izle, Sweet Girl Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı HD film izle. Oyuncu kadrosu ve hikayesiyle dikkatleri üzerine çeken Sweet Girl 2021 yapımı bir aksiyon dram filmidir. Filmde karısını kaybedip kızıyla yalnız başına kalan bir adamın hem iyi bir ebeveyn olmaya çalışıp hem de karısının ölmesine sebep olanlardan intikam almaya çalışması anlatılıyor.

Sweet Girl 2021 Filmi Konusu

Sweet Girl 2021 izle konusunda; Ray Cooper iyi bir aile babasıdır. Çok sevdiği karısı kanserle mücadele verirken hayatını kaybeder. Ray’in karısı ölmeden hemen önce bir kanser ilacı piyasadan çekilmiştir. Bu ilaç, Ray’in karısı hayati önem taşımaktaydı. Belki de ilaç şirketi tarafından ilgili kanser ilacı piyasadan toplatılmasaydı Ray’in karısı hâlâ yaşıyor olacaktı. Karısının ölümünden sonra kızıyla bir başına kalan Ray’in içini büyük bir intikam hırsı bürümüştür. Kendi karısı gibi başka hastalar da ölmesin diye ilaç şirketiyle mücadele etmeye karar verir. Ancak bu sandığı kadar kolay olmayacaktır.

İlaç şirketine karşı açtığı savaş kendisini ve küçük kızını ciddi bir tehlikenin içine atar. Ray bu noktada bir karar vermek zorundadır. Ya mücadelesini daha da sertleştirerek devam ettirecek ya da kızının tehlikeye girmemesi adına geri çekilecek. Dram ve gerilim dolu Sweet Girl 2021 filmi her açıdan dikkat çekici bir film olarak karşımıza çıkmakta.

Sweet Girl 2021 Filmi Oyuncuları

Sweet Girl 2021 Türkçe Dublaj izle Filmin yönetmen koltuğunda Brian Andrew Mendoza oturmaktadır. Senaryo ise Philip Eisner, Gregg Hurwitz ve Will Staples üçlüsü tarafından kaleme alınmıştır. Filmin başrol karakterlerinden Ray Cooper’ı yıldız oyuncu Jason Momoa oynamaktadır. Ray’in kızı Rachael ise Isabela Merced tarafından canlandırılmaktadır.

 • Türler Netflix, 2021 Filmleri, Aksiyon, Dram, Gerilim, Türkçe Dublaj

 • Orjinal Adı Tatlı Kız

 • Yönetmen: Brian Andrew Mendoza

 • Oyuncular: Jason Momoa, Isabela Merced, Manuel Garcia-Rulfo, Amy Brenneman, Adria Arjona, Milena Rivero, Justin Bartha, Raza Jaffrey, Lex Scott Davis, Michael Raymond-James, Dominic Fumusa, Nelson Franklin, Reggie Lee

 • Yapım Yılı
  2021
 • IMDb Puanı
  5.5
 • Film Süresi
  110 dakika
 • Film Dili
  Turkce Dublaj ve Altyazi
1 Yorum
ömer özsoy
16 Eylül 2021

Sizi ters köşe yapacak bir film. İzlemeye değer, IMDB nasıl 5.5 vermişler anlamadım.