Tabernacle 101 Tek Parça izle (2019)

3
rek
rek
FILM BILGILERI 1 sene önce
Tabernacle 101 Tek Parça izle (2019)

Tabernacle 101 filmi İzle

Tabernacle 101 filmi izle Hikâyede iki ateist karaktere dair yaşam tarzları irdelenecektir. Karakterler, kendileri tarafından tutulan video bloglarında ruhlar, dini inanışlar ve medyumlara dair çeşitli açıklamalar yapmaktadırlar. Ahiret inancına dair bilimsel uzaklıkta kabul edilen inanışların, uydurma olduğunu düşünmektedirler. Kendi fikirleri etrafında diğer insanların da toplanabilmelerini sağlamaları için skeptict-bus adındaki bloglarını işletmeye başlamıştırlar.
Tabernacle 101 filmi İzle

Tabernacle 101 filmi full Hd İzle

Tabernacle 101 filmi full hd Kendileri için en önemli unsur, inanışlarını yaymaktır. Öbür dünya diye bir kavramın olmadığını ispatlamak adına bilime adamı olan kız arkadaşlarından birisiyle deney düzenleyecektirler. Planda arkadaşı tarafından ölümcül bir enjeksiyonla hayatına son verilecektir. Sonrasında kendisini tekrar dirilterek, öbür dünyanın olmadığını kanıtlamış olacaktır. Lakin yanıldığı şeylerle yüzleşmesi gerekecektir. Frank’ın yanıldığı konu ölümden sonraki yaşam üzerinedir. Kendi yürüteceği deneyle birlikte de şeytani güçlerin dünyaya geçiş yolunu açık hale getirecektir.
Tabernacle 101 filmi Full Hd İzle

Tabernacle 101 filmi Tek Parça izle

Tabernacle 101 filmi tek parça izle Frank tarafından tanık olunan durum bütün inancını ve düşüncelerini yerle bir etmiştir. Buna karşılık yol açtığı sorun yüzünden dünyanın şeytanı varlıklara karşı kapısının açılmasına yol açmıştır. Bir an önce yarattığı yıkımın önüne geçmek zorunda kalacaktır. Avustralya’ya doğru çıkacağı yolculukta, cadılar arasında büyük bir üne sahip olan Meredith Palin’in desteğine ihtiyaç duyacaktır. Eski düşmanlar, şeytanlar ile boy ölçüşebilmek için güç birliği yapmak zorunda kalacaktırlar. Çünkü bu durum kendilerine karşı büyük tehlikeleri de ortaya çıkaracaktır.
Tabernacle 101 filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 6.5 /10 Toplam oy: 2

Tür: Dram, Fantastik, Korku

Yapım: 2019 - ABD

IMDB Puanı: 7.3

Yönetmen: Colm O'Murchu

Oyuncular: David Hov, Mikaela Franco, Elly Hiraani Clapin

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Tabernacle 101 Tek Parça izle (2019)” filminde 10 Yorum bulunuyor.
 1. rabia sultan

  Çok iyi sşte

 2. apek

  iyi

 3. e

  e

 4. Sercan

  Film güzel

 5. adnan

  iyi

 6. burcu

  gizem sevenlere önerilir

 7. kemal

  dilerim izlemeye değer

 8. Nurcan

  Türkçe degil

 9. ozge

  dublaj yazıyolar alt yazı çıkıyo

 10. gdwe

  şlok