Tall Girl Türkçe Dublaj izle (2019)

rek
rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Tall Girl Türkçe Dublaj izle (2019)

Tall Girl filmi İzle

Tall Girl filmi izle Hikayede Jodi isimli bir genç kızın, gelişim süreci üzerinde durulacaktır. Genç kızın, yaşıtlarına oranla büyüme hormanlarının daha yüksek ve kontrolsüz gelişmeye başladığı fark edilmiştir. Babası kendisinde kısırlıkla sonuçlanacak bir ilaç alma fikrini yöneltse de Jodi bunu kabul etmemiştir. Bu durum kendisine hayatı boyunca sürecek bir yaşam stilini de zorunlu kılmıştır. Jodi, bu sorunu yüzünden içine kapanmaya başlamıştır. Özgüveni yerle bir olmuştur. Sırada bile sırıtmamak adına, kanbur oturmaya çalışmaktadır. Fakat işler ayağa kalktığında, gerçek boyutunu göstermektedir.
Tall Girl filmi İzle

Tall Girl filmi full Hd İzle

Tall Girl filmi full hd Jodi henüz 16 yaşında olmasına rağmen, 186 santimetre boya ve 47 numara ayakkabı ölçüsüne sahip olmuştur. Küçüklüğünden beri, çekilen fotoğraflarda en arkada ve ortada yer almıştır. Diğer arkadaşları kendisine Lebron lakabını takmıştırlar. Üstelik hayatında en çok işittiği laf, yukarıdan dünyanın nasıl görüldüğü sorusudur.
Tall Girl filmi Full Hd İzle

Tall Girl filmi Tek Parça izle

Tall Girl filmi tek parça izle Jodi’nin boyu, aşk hayatının da önüne geçmiştir. Bu zamana kadar, erkeklerin boyundan çekinmesi üzerine hiç sevgilisi olmamıştır. Bütün bunlara rağmen, hayat dolu olmaya çabalamaktadır. Sıradan bir genç kızdan, farklı olduğunu bütünüyle kabullenmiştir. Günlerden birgün, sınıflarına öğrenci değişim programıyla katılacak bir öğrenci, Jodi’nin hayata bakış açısını temelli değiştirecektir. Çünkü, Jodi için hayallerini kurduğu ve uzun zamandır beklediği ruh ikizi karşısındadır. Şimdiyse kendisine yapacağı ufak dokunuşlar ile birlikte, yeni öğrencinin kalbini çalmaya çabalayacaktır.
Tall Girl filmi Tek Parça izle

Haydi, ilk sen oyla!

Tür: Dram, 2019 Film izle, Komedi, Romantik, Türkçe Altyazılı, Türkçe Dublaj

Yapım: 2019 - ABD

Yönetmen: Nzingha Stewart

Oyuncular: Ava Michelle, Griffin Gluck, Luke Eisner

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Tall Girl Türkçe Dublaj izle (2019)” filminde 13 Yorum bulunuyor.
 1. fero

  😀 filmi kesinlikle izlemelisiniz !!!

 2. Sude

  Cok güzeldi

 3. sabuhi

  iyi film

 4. sude

  çok güzel bir site

 5. Beyza

  Güzel bir site fılmleri cok kaliteli

 6. Acelya

  Bence mükemmel

 7. Naznd

  Mukemmel

 8. Beyaz

  Muhteşem

 9. Sema

  Güzele benziyo

 10. dddd

  ç

 11. İzel ece

  İzleyeceğim şimdi Ama fragmanda güzeldi

 12. ....

  .

 13. Buse

  Mükemmel kalite