Tatlım Tatlım Filmi izle (2017)

rek
5.5 /10 979
Tatlım Tatlım Filmi izle (2017)

Tatlım Tatlım filmi İzle

Tatlım Tatlım filmi izle Hikayemizin ana odağında dört ayrı çift bulunmaktadır. Karakterlerimiz, düzenlenen özel bir partide ilk kez tanışacaklar. İlk karşılaştıkları andan itibaren de birbirleri arasında bir etkileşim yaşanacaktır. Özellikle de aşkın en güzel yanıyla tanışan karakterler, bu süreçte daha çok birbirlerini tanımaya odaklanacaklar. Zaman ilerledikçe birbirleri hakkında daha fazla şeyi öğrenmek isteyecekler ve parti duygusal anlamda ruh eşlerini bulmalarına yardımcı olacak. Hepsinin farklı bir hikayesi bulunmakta ve partiye katılırken bile normal hayatta yaşadıkları sorunlardan soyutlanmayı hedefleyecekler.
Tatlım Tatlım filmi İzle

Tatlım Tatlım Türkçe Dublaj izle

Tatlım Tatlım filmi full hd Partinin bitiminin ardından normal hayatlarına geri dönen karakterler, samimiyetlerini normal hayatta da sürdürmeye karar verecekler. Bunun için dört karakter de farklı mekanlarda ilk buluşmalarını gerçekleştirecek. Bir kez daha karşılaşmaları birbirlerine daha çok bağlanmalarına neden olacak. Güzel bir ilişki süreci sürdürmeye devam edecekler ve bu süreçten iki taraftaki karakterlerde fazlasıyla mutlu olacak. Özellikle duygusal anlamda kendilerini ait oldukları insanlarla birlikte görmek ruhen rahatlamalarına olanak tanıyacak.
Tatlım Tatlım filmi Full Hd İzle

Tatlım Tatlım Filmi Full HD izle

Tatlım Tatlım filmi tek parça izle Her şey güzel ilerlerken bir anda her ilişkinin olmazsa olmazı tartışmalara tanık olacaklar. Başlarda adeta bir masal büyüsünde sürdürdükleri hayatları, artık eski heyecanını kaybederek birbirlerine zarar vermelerine neden olacak. Kimi karakterler ise farkında olmadan birbirlerini kıracaklar. Adeta bütün hikâyenin büyüsünün bozulduğunu düşündükleri anda ise yeniden aşk ayağa kalkmalarını sağlayacak. Çiftler tam ayrılma sürecine girmişlerken, pişman olacaklar ve karşılarındaki ruh eşlerine ikinci bir şans daha vermekte karar kılacaklar.
Tatlım Tatlım filmi Tek Parça izle

  • Yapım Yılı
    2017 - Türkiye
  • Film Dili
    Girilmedi
215 Yorum
filmseven
8 Aralık 2020

ABİ AÇIL BE

nazz
6 Aralık 2020

acılırsa izlicem

Ahmet
6 Aralık 2020

Çok güzell bir filmm olmuş

gh
4 Aralık 2020

Süperrrr

afafa
4 Aralık 2020

süper

ASLAN
4 Aralık 2020

SÜPER FİLM

can kedicik
2 Aralık 2020

izleyelim

Hay
30 Kasım 2020

İnş açılır

uyuz
28 Kasım 2020

uyunuyun

bir
27 Kasım 2020

aları birbirlerine daha çok bağlanmalarına neden olacak. Güzel bir ilişki süreci sürdürmeye devam

memet
21 Kasım 2020

iyi

birdost
18 Kasım 2020

filmi açar mısınız yahu

birdost
18 Kasım 2020

Umarım film gerçekten açılır…

:)
18 Kasım 2020

🙂

erdem
17 Kasım 2020

harıka