Tatlım Tatlım Filmi izle (2017)

rek
rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Tatlım Tatlım Filmi izle (2017)

Tatlım Tatlım filmi İzle

Tatlım Tatlım filmi izle Hikayemizin ana odağında dört ayrı çift bulunmaktadır. Karakterlerimiz, düzenlenen özel bir partide ilk kez tanışacaklar. İlk karşılaştıkları andan itibaren de birbirleri arasında bir etkileşim yaşanacaktır. Özellikle de aşkın en güzel yanıyla tanışan karakterler, bu süreçte daha çok birbirlerini tanımaya odaklanacaklar. Zaman ilerledikçe birbirleri hakkında daha fazla şeyi öğrenmek isteyecekler ve parti duygusal anlamda ruh eşlerini bulmalarına yardımcı olacak. Hepsinin farklı bir hikayesi bulunmakta ve partiye katılırken bile normal hayatta yaşadıkları sorunlardan soyutlanmayı hedefleyecekler.
Tatlım Tatlım filmi İzle

Tatlım Tatlım filmi full Hd İzle

Tatlım Tatlım filmi full hd Partinin bitiminin ardından normal hayatlarına geri dönen karakterler, samimiyetlerini normal hayatta da sürdürmeye karar verecekler. Bunun için dört karakter de farklı mekanlarda ilk buluşmalarını gerçekleştirecek. Bir kez daha karşılaşmaları birbirlerine daha çok bağlanmalarına neden olacak. Güzel bir ilişki süreci sürdürmeye devam edecekler ve bu süreçten iki taraftaki karakterlerde fazlasıyla mutlu olacak. Özellikle duygusal anlamda kendilerini ait oldukları insanlarla birlikte görmek ruhen rahatlamalarına olanak tanıyacak.
Tatlım Tatlım filmi Full Hd İzle

Tatlım Tatlım filmi Tek Parça izle

Tatlım Tatlım filmi tek parça izle Her şey güzel ilerlerken bir anda her ilişkinin olmazsa olmazı tartışmalara tanık olacaklar. Başlarda adeta bir masal büyüsünde sürdürdükleri hayatları, artık eski heyecanını kaybederek birbirlerine zarar vermelerine neden olacak. Kimi karakterler ise farkında olmadan birbirlerini kıracaklar. Adeta bütün hikâyenin büyüsünün bozulduğunu düşündükleri anda ise yeniden aşk ayağa kalkmalarını sağlayacak. Çiftler tam ayrılma sürecine girmişlerken, pişman olacaklar ve karşılarındaki ruh eşlerine ikinci bir şans daha vermekte karar kılacaklar.
Tatlım Tatlım filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 5.5 /10 Toplam oy: 979

Tür: Komedi, Yerli Filmler

Yapım: 2017 - Türkiye

Yönetmen: Yılmaz Erdoğan

Oyuncular: Büşra Pekin, Serkan Keskin, Bülent Emrah Parlak, Fatih Artman, Şebnem Bozoklu

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Tatlım Tatlım Filmi izle (2017)” filminde 215 Yorum bulunuyor.
 1. filmseven

  ABİ AÇIL BE

 2. nazz

  acılırsa izlicem

 3. Ahmet

  Çok güzell bir filmm olmuş

 4. gh

  Süperrrr

 5. afafa

  süper

 6. ASLAN

  SÜPER FİLM

 7. can kedicik

  izleyelim

 8. Hay

  İnş açılır

 9. uyuz

  uyunuyun

 10. bir

  aları birbirlerine daha çok bağlanmalarına neden olacak. Güzel bir ilişki süreci sürdürmeye devam

 11. memet

  iyi

 12. birdost

  filmi açar mısınız yahu

 13. birdost

  Umarım film gerçekten açılır…

 14. :)

  🙂

 15. erdem

  harıka