Tekne Filmi Full HD izle (2019)

rek
rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Tekne Filmi Full HD izle (2019)

Tekne filmi İzle

Tekne filmi izle Hikayemizde bir balıkçının, teknesi ile ava çıktığı rutin bir gün aktarılacaktır. Ancak balıkçı bu sefer yoğun bir sise maruz kalmıştır. Sisten dolayı yolunu kaybedecek ve mavi dünyada kendi kaderini kendisi belirleyecektir. Teknesiyle, su üstünde kararsız bir şekilde ilerlemektedir. Kısa süre sonra demir atmış bir yelkenliyi fark edecektir. Teknesi alabora olmadan, yardımcı olabilecek bir yelkenliye rastlamak umutlanmasını sağlamıştır. Yelkenliye geçen balıkçı, kamara ve diğer bölümlerde sahiplerini aramaya çalışacaktır. Ortalığı kolaçan eden karakter, yelkenlinin de kaderine mahkûm edildiğini anlayacaktır çünkü içinde hiç kimseyi bulamamıştır.
Tekne filmi İzle

Tekne filmi full Hd İzle

Tekne filmi full hd Kaderine küskün bir şekilde, teknesine geri dönmeye karar verecektir çünkü yelkenli arızalanmıştır. Fakat bu seferde teknesinin bıraktığı yerde olmadığına tanık olacaktır. Üstelik, sıkı bağlasa da tekne ortadan kaybolmuştur. Balıkçı, bu saatten sonra ne yapacağına hiçbir karar veremeyecektir. Yelkenliyi çalıştırma denemeleri de her seferinde hüsranla sonuçlanmıştır.
Tekne filmi Full Hd İzle

Tekne filmi Tek Parça izle

Tekne filmi tek parça izle Balıkçı en azından biraz daha yaşayabilmesini sağlamak için kamara da işine yarayacak bir şeyler aramaya başlayacaktır. Tuvalet ihtiyacını giderdiği sırada, kapı arkasından kilitlenecek ve çaresizliği daha fazla artacaktır. Bunun yanında yelkenlinin, motor sesinden yola çıkarak yol aldığını gözlemleyecektir. Büyük bir süratle yol alan yelkenli diğer taraftan da su almaya başlamıştır. Balıkçı adeta kendisinin bilmediği bir düşmanı tarafından kapana tıkılmıştır. Uzun süre büyük mücadeleler verecek ve kurtulabilmek için zihnini zorlamaya çalışacak.
Tekne filmi Tek Parça izle

Haydi, ilk sen oyla!

Tür: Gerilim

Yapım: 2019 - İngiltere

Yönetmen: Winston Azzopardi

Oyuncular: Joe Azzopardi

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Tekne Filmi Full HD izle (2019)” filminde 3 Yorum bulunuyor.
  1. Meksikalı

    Bekliyoruz

  2. Isinsiz

    Sagol

  3. villi strumza

    guzel bır filme benziyor