Sitemizde şuan toplam 1312 film bulunmaktadır.

Tekst Full HD izle (2019)

0
( Yüksek Kalite ) Fragman FULL HD - TEK PART TEK PARÇAYorum yap

[Toplam: 1   Ortalama: 1/5]
FILM BILGILERI 4 ay önce eklendi
Tekst Full HD izle (2019)

Tekst filmi İzle

Tekst filmi izle Hikâyenin kahramanı Ilja, geçmişte bulaştığı suçlar nedeniyle 7 yıllık bir gözaltı sürecine maruz kalmıştır. Sonrasında karakter Moskova’ya dönmeye karar vermiştir. Kendisi polislerin kendisine uyguladığı vahşetin etkisinden de yavaş yavaş kurtulmaya başlamıştır. Nitekim ahlaksız soruşturmacıların aşırıya kaçan tavırları da kendi ruh halini etkilemekte yeterli olmuştur. Devamında hayata dair çoğu şeyi yitirdiğiyle yüzleşecek ve gelişme kendisini daha olumsuz bir duruma getirecektir.

Tekst filmi full Hd İzle

Tekst filmi full hd Karakterin bağları hayatını kaybeden bir adamın cep telefonunu ele geçirmesiyle değişmeye başlayacaktır. Karakter kısa mesajlardan videolara, hatta ailesinden gelen çağrılara kadar başka bir kişinin kimliğine girmeye başlayacaktır. Bu durum kendisini bir hayli değişik durumlarla karşı karşıya bırakacaktır. Bu zamana kadar ezik bir karakter imajını yürütmek zorunda kalan karakter, şimdi biraz daha kontrolün kendisinde olduğunu hissedecektir. Yıllar boyu çektiği çilenin mükafatını elde ettiğini düşünse de hayata bakış açısı gelişen olaylar daha fazla değişmeye başlayacaktır.

Tekst filmi Tek Parça izle

Tekst filmi tek parça izle Ilja’nın yeni hayatında önem arz eden durumlara ve yansıtacağı kimliğe odaklanacaktır. Karakter bunca yıldır yükselen kast sisteminin en etkilenen kişilerinden birisine dönüşecektir. Bu zamana kadar alışılagelmiş olan adaletsizlik kavramını elinden geldiğince yeniden hâkim kılmaya karar verecektir. İlerleyen süreçte kurumsal adalet adına Rusya’nın başkenti Moskova’da derinlemesine bir mücadeleye girilecektir. Nitekim kadraj, hâkim olan kast sisteminin yansımalarını da ekrana getirecektir.

Tür: Dram Filmleri, Gerilim Filmleri

Yapım: 2019 - Rusya

Yönetmen: Klim Shipenko

Oyuncular: Kristina Asmus, Dmitriy Glukhovskiy, Pavel Golubev

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?