Terminatör 6 Kara Kader izle

10 /10 1
Terminatör 6 Kara Kader izle

Terminatör Kara Kader filmi İzle

Terminatör Kara Kader filmi izle Sentetik istihbarat ağı olan Skynet, T-800 numaralı Terminatör’ü geri göndermiştir. Kısa süre öncesinde John Connor’un annesi olan Sarah Connor, ortadan kaldırılmıştı. İnsanlar ve makineler arasında savaş, insani bir kurtarıcının ortaya çıkmasına gerek bıraktı. Skynet’in John Connur’u öldüğü zamandan geriye T-1000 olarak geri gönderdi. Ardından korumak amacıyla T-800’de peşine yollandı. T-800, John ve Sarah, Skynet’i oluşturan Cyberdyne isimli şirkete saldıracaklar. Bu sayede, kıyameti engelleyebileceklerini düşünecekler.
Terminatör Kara Kader filmi İzle

Terminatör Kara Kader Türkçe Dublaj izle

Terminatör Kara Kader filmi full hd Skynet’in ortadan kaldırılması, başarılı bir şekilde sağlanmış olsa da yeni bir tehdit daha türeyecek. Lejyon isimli tehdit, Skynet’ten daha tehlikeli olacak. İnsanlığın geleceği bir kez daha tehlikeli anlara şahit olacak. Dani isimli kurtarıcı da üstüne düşen görevi yerine getirmeye çalışacak. İleri bir terminatör prototipi durumundaki, Rev-9 Dani’yi ortadan kaldırmak üzere zaman yolculuğuna çıkartılacak. Dani’nin durumu, kendi kurtarıcıları ulaşana kadar kaderine bağlı kalacak.
Terminatör Kara Kader filmi Full Hd İzle

Terminatör Kara Kader Filmi Full HD izle

Terminatör Kara Kader filmi tek parça izle Lejyon, insanların direnişlerine karşı kendini geliştirmek isteyecek. Bunun yanında klasik terminator çatışmasını kurgulayacak. Cyborg suikastçısı durumundaki karakter Grace, Dani’yi başına gelebilecek tehlikelerden kurtarmak üzere ortaya çıkacak. Sarah Connor, geçmişte ortak anılarının olduğu T-800’e katılmaya karar verecek. Dani’yi koruma görevinde, kendisi de üzerine düşeni yapmaktan çekinmeyecek. Bunun için bir dizi tehlikeli, karara da imza atmış olacak.
Terminatör Kara Kader filmi Tek Parça izle

  • Yapım Yılı
    2019
  • IMDb Puanı
    6.5
  • Film Dili
    Girilmedi
183 Yorum
jhuy
10 Ocak 2020

edrty

jhuy
10 Ocak 2020

erft

murat
10 Ocak 2020

harıka