Tez 13. Gece Tek Parça izle (2019)

rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Tez 13. Gece Tek Parça izle (2019)

Tez 13. Gece filmi İzle

Tez 13. Gece filmi izle Hikâyede Gaye isimli karakterin, yaşamı üzerinde durulacaktır. Gaye, son zamanlarda bütün ilgisini bitirme tezini hazırlamak üzere yoğunlaştırmıştır. Diğer taraftan da yaşamını bir süreliğine değiştirme kararı almıştır. Sırf tez için psikolojik sorunlara sahip bir kızın yanına yerleşmiştir. Kendisinin gözlemleyeceği durumlar, tezi için büyük yarar sağlayacaktır. Gaye, klinik psikoloji branşında yüksek lisans yapmaktadır. Tezi için konu belirlemek konusunda fazlasıyla kararsız kalmıştır. Hatta durum bir ara umutsuzluğa kapılmasına kadar gitmiştir.
Tez 13. Gece filmi İzle

Tez 13. Gece filmi full Hd İzle

Tez 13. Gece filmi full hd En sonunda Emre isimli erkek arkadaşının da önerisiyle birlikte, bu konuya karar kılmıştır. Narin isimli kız ile tanışma fırsatı edinmiştir. Narin, psikolojik yönden tanımlanmayan sorunlar yaşamaktadır. Gaye, bu sorunları tez konusu yaparak Narin’in de kurtulmasına ön ayak olmak isteyecektir. Eve yerleşmesinin sonrasında kardeşi Barış’tan aldığı kamera yardımıyla bütün olup bitenleri kamera ile kayda almak üzere hazırda bekleyecektir. Yaptıkları seanslarda her şey kayıt altına alınmaya başlanacaktır.
Tez 13. Gece filmi Full Hd İzle

Tez 13. Gece filmi Tek Parça izle

Tez 13. Gece filmi tek parça izle Gaye, bir süre sonra sır olup ortadan kaybolmuştur. Kendisine ulaşmak isteyen hiç kimse ulaşamamaktadır. Barış, ablasının başına kötü bir şey geldiğinden şüphelenmektedir. Bir süre sonra da kamera görüntülerini izlemeye karar kılacaktır. Kameradaki kayıtlarına göz atan Barış, yalnızca 13 adet gece çekiminin bulunduğunu fark edecektir. Sonrasında neler olup bittiği tamamen sır kalmıştır.
Tez 13. Gece filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 10 /10 Toplam oy: 1

Tür: Korku, 2019 Film izle, Türkçe Dublaj

Yapım: 2019 - Türkiye

Yönetmen: Taylan Işıklar

Oyuncular: Benan Kılıç, Fulya Işıklar, Hüseyin Yaman

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Tez 13. Gece Tek Parça izle (2019)” filminde 11 Yorum bulunuyor.
 1. isa kaya

  filmi izlemek istiyorum fakat açılmıyor

 2. isa kaya

  film yükleniyor fakat bir türlü gelmiyor

 3. Nfmd

  Film açıl.

 4. Nfmd

  Filmi izlicrm inşallah iyidir.

 5. Dodo

  Guzelmis

 6. Phoenix

  Teşekkür ederim

 7. seven

  Daha filmi izleyene.açında izleyek

 8. ali

  harika

 9. tamm

  uv

 10. Nisa

  Guzelfilm

 11. sdfsd

  sfdf