The 2nd izle

SUPER FHD ALTYAZILI HD FRAGMAN
7.0 /10 2
The 2nd izle

The 2nd izle, ⚡ Aksiyon Dram filmleri türü 2020 yapım filmi Full HD 1080p izle, The 2nd Türkçe Dublaj ve Altyazılı HD film izle. Başta Amerika olmak üzere birçok ülkede gizli servis faaliyetleri ön plandadır. İnsanların gizli servis faaliyetlerine ilgisi oldukça yüksektir. Buna binaen filmlerde de gizli servis konularını sıkça görüyoruz. İzleyiciler de bu filmlere yoğun ilgi göstermektedir. The 2nd 2021 filminde gizli servis temalı filmlerden birine tanık ol.

The 2nd Filmi Konusu

The 2nd Türkçe Dublaj izle Filmin başrol karakteri Vic Davies’tir. Vic, gizli servis bünyesinde çalışmaktadır. Hayatı boyunca çeşitli illegal gruplarla mücadele eden Vic’i mesleğinde başarılı biri olarak nitelendirmek mümkündür. Vic Davies bu kez tehlikeli bir görevin içindedir. Tehlikeli bir terörist grubunu alt etmek için düzenlenen çok riskli bir operasyona dahil olan Vic Davies için işler yolunda gitmemiştir. Zira bu tehlikeli operasyonun tam kalbinde sıkışıp kalmıştır.

The 2nd 2020 filmi izle Sıkışıp kaldığı noktadan kurtulması gereken Vic Davies’in savaşmaktan başka yolu yoktur. Üst düzey silahlarla donatılmış olan tehlikeli terörist grubuyla çatışmaya giren Vic’in hemen her anı tehlike üzerinde geçmektedir. Tüm bu tehlikenin yanı sıra gizli servis ajanı başka bir işe de bulaşmıştır. Öyle ki Vic Davies, yüksek mahkeme hâkimi olarak görev yapan bir adamın kızını kaçırma girişiminde bulunur. The 2nd 2020 izle bu girişimin tehlikeli sonuçlarını gör.

The 2nd Oyuncuları

Aksiyon ve gerilimin yoğun şekilde hissedildiği The 2nd filminin yönetmenliğini Brian Skiba üstlenmiştir. ABD’nin Los Angeles şehrinde çekimleri yapılan filmin oyuncuları Casper Van Dien, Ryan Phillippe ve Samaire Armstrong’dur.

 • Türler 2020 Filmleri, Aksiyon, Dram, Türkçe Altyazılı, Türkçe Dublaj

 • Yönetmen: Brian Skiba

 • Oyuncular: Ryan Phillippe, Casper Van Dien, Jack Griffo, Lexi Simonsen, Richard Burgi, William Katt, Samaire Armstrong, William McNamara, Randy Charach, Jacob Grodnik, Chris Jai Alex, Gene Freeman, Tank Jones, James Logan, Nicole Reddinger

 • Yapım Yılı
  2020
 • IMDb Puanı
  3.8
 • Film Süresi
  93 dakika
 • Film Dili
  Turkce Dublaj ve Altyazi
0 Yorum