Sitemizde şuan toplam 1267 film bulunmaktadır.

The 3RD Eye 2 – Mata Batin 2 Türkçe Dublaj izle (2019)

0
( Yüksek Kalite ) Fragman FULL HD - TEK PART TEK PARÇAYorum yap

FILM BILGILERI 4 ay önce eklendi
The 3RD Eye 2 – Mata Batin 2 Türkçe Dublaj izle (2019)

The 3RD Eye 2 – Mata Batin 2 filmi İzle

The 3RD Eye 2 – Mata Batin 2 filmi izle Alia isimli karakter, hikâyenin ana kahramanıdır. Karakter, kısa bir süre önce, kendisinde tuhaflık bulunduğu fark etmiştir. Üstelik bu tuhaflık, her insanda bulunmayan bir özelliktir. Alia’nın iki gözünün yanında bir de üçüncü gözü bulunmaktadır. Üçüncü gözünün açılmasıyla, olayları ve objeleri herkesten farklı bir açıdan görebilmektedir. Başına gelebilecek ya da karşı karşıya kalacağı bütün sorunlardan, öncesinde haberdar olacaktır.
The 3RD Eye 2 – Mata Batin 2 filmi İzle

The 3RD Eye 2 – Mata Batin 2 filmi full Hd İzle

The 3RD Eye 2 – Mata Batin 2 filmi full hd Alia, bu harikulade özelliği her zaman kullanmamaktadır. Genel olarak insanların sıkıntı yaşadıkları durumlarda, yeltenmektedir. Kardeşinin beklenmedik ölümü Alia’ya büyük bir yıkım yaşatacaktır. Hayata olan inancı tamamen kaybolan karakter, sonrasında akıl dışı hareketlere imza atacaktır. Geçimini sağlayabilmek için de bir yetimhanede, işe başlayacaktır.
The 3RD Eye 2 – Mata Batin 2 filmi Full Hd İzle

The 3RD Eye 2 – Mata Batin 2 filmi Tek Parça izle

The 3RD Eye 2 – Mata Batin 2 filmi tek parça izle Yetimhane, Alia için son derece gizemli bulunmuştur. Özellikle de duvarlarında, anlam veremediği durumların yaşandığına tanık olmuştur. Tahammül sınırlarını da zorlayan olaylar, Alia’nın kollarını sıvamasını zorunlu kılacaktır. Karakter, tıpkı kendisi gibi aynı özelliğe sahip Nadia ile tanışacaktır. Nadia, sevimli bir kız olmasına rağmen, üçüncü gözünü çok farklı amaçlarla kullanmaktadır. Alia’da kendisinden fazlasıyla etkilenecektir. Diğer taraftan da güçlerinin sınırlarına kadar, erişmeye çalışacaktırlar. Sonrasında ortaya çıkan durumlar, ikisinin de başını belaya sokacaktır. Kendi özellikleri, kendilerine karşı silah olarak kullanılacaktır.
The 3RD Eye 2 – Mata Batin 2 filmi Tek Parça izle

Tür: Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri, Korku Filmleri

Yapım: 2019 - Endonezya

Yönetmen: Rocky Soraya

Oyuncular: Jessica Mila, Nabilah Ratna Ayu Azalia, Sophia Latjuba

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“The 3RD Eye 2 – Mata Batin 2 Türkçe Dublaj izle (2019)” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  1. Onr - 4 ay önce demiş ki:

    İyi gozel çok yaxsi

Avengers Endgame izle türkçe dublaj

Bu site Google Chrome önermektedir.