The Academy of Magic Full HD izle (2019)

rek
rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
The Academy of Magic Full HD izle (2019)

The Academy of Magic filmi İzle

The Academy of Magic filmi izle Hikâye büyücülüğe merak salmış küçük bir çocuğun yaşamı aktarılacaktır. Karakter kısa zaman önce ailesinden ayrı düşmüş ve yeteneklerini geliştirmek için büyücülük okulunda eğitim almaya başlamıştır. Alice için eğitim serüveni beraberinde birtakım karanlık noktaları da açığa çıkaracaktır. Sihir yapmak adına sıra dışı bir yeteneğe sahip olan karakter, bir süre sonra karşısında meydan okuyacak diğer büyücü öğrencilere tanık olacaktır.

The Academy of Magic filmi full Hd İzle

The Academy of Magic filmi full hd Alice, başlarda okulda dikkat çeken bir öğrenci değildir. Fakat, yetenekleri ve başarısı bir anda okulun en popüler öğrencisi olmasını sağlayacaktır. Bu durumdan memnuniyet duyanlar olduğu kadar duymayanların sayısı da bir hayli fazla olacaktır. Olaylar bir noktadan sonra, kendi kararlarının önüne geçecektir. Alice, diğer akranlarından hissiyat olarak öndedir. Bu hisler doğrultusunda, okuldaki kötü kalpli kızların birtakım karanlık işlere bulaştıklarını öğrenecek ve müdürlerini de bu hususta bilgilendirecektir.

The Academy of Magic filmi Tek Parça izle

The Academy of Magic filmi tek parça izle Kötü kalpli kızlar, ellerine geçirdikleri sihirli bir kara büyü kitabı sayesinde gün geçtikçe direnç kazanmaya başlamıştırlar. Bu nedenle de Alice’nin zamanı giderek daralmaktadır. Çünkü, düşmanlarının elindeki avantajın üstesinden gelmesi bir hayli zordur. Kötü kızlar sıradan bir öğrencinin çok ötesinde bilgelik ve yeteneğe sahip olmuşturlar. Her ne kadar bu kadar büyük gücün sahibi olmanın, kendilerine ağır geleceğini düşünseler de amaçlarından vazgeçmemiştirler. Alice ile okul müdürü, kızların ele başı Pandora’yı bertaraf edip, karanlık yoldan dönmelerini sağlayacaklar.

Oy Ort: 10 /10 Toplam oy: 3

Tür: Animasyon

Yapım: 2019

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“The Academy of Magic Full HD izle (2019)” filminde 2 Yorum bulunuyor.
  1. sgbut

    arkadaşlar nvi clani hacktir

  2. Hbn

    Jvkkn hvkkb