Addams Ailesi – The Addams Family izle

10 /10 1
Addams Ailesi – The Addams Family izle

The Addams Family filmi İzle

The Addams Family filmi izle Filmimizin başrolünde hayatını kocasına ve çocuklarına adamış bir kadın olan Morticia’nın başından geçenlere tanık olacağız. Ailesini bir arada tutabilmek adına elinden gelen fedakarlığı göstermektedir. Daima iyimser, güler yüzlüdür ve çevreye pozitif enerji saçmaktadır. Kocası Gomez’in de ondan geri kalır yanı yoktur. O da karısı gibi güler yüzlüdür ve karısına ilk günkü kadar aşık bir aile babasıdır. Ayriyeten girişimci olmanın gerektirdiği tüm cesarete sahip olmaktadır. İki ebeveynin çocukları oldukça mütevazi ve şanslı bireylerdir. Wednesday, uzun örgü saçlara ve iğneleyici bir şekilde mizah yapısına sahiptir. Tüm bunların yanında oldukça da zekidir. Pugsley ise ailenin huysuz çocuğudur. 10 yaşında olmanın ufaklığına bakmadan, bulabileceği kadar tehlikenin ve belanın peşinden koşmaktadır. Tabi süper ailemizin üyeleri tüm bunlarla sınırlı değildir.
The Addams Family filmi İzle

The Addams Family Türkçe Dublaj izle

The Addams Family filmi full hd Ailemiz macera düşkünü Fester isimli bir bireye de sahiptir. Fester, oldukça iyi huyludur ve daima kargaşalara neden olmaktadır. Ailenin en yaşlı üyesi olan büyükanne ise leziz kurabiyeler yapabilmektedir. Yarasa ve Kafatası şeklinde pişirmiş olduğu kurabiyeleri, torunları tarafından büyük bir keyifle tüketilmektedir. Büyükannede torunlarına karşı duyduğu bu aşırı sevgi nedeniyle sık sık yapmaktadır
The Addams Family filmi Full Hd İzle

The Addams Family Filmi Full HD izle

The Addams Family filmi tek parça izle Sevimli aile yaklaşan kutlamalar için hazırlıklar yapmaktadır. Karşılarına tesadüfen reality-show sunucusu Margaux Needler çıkacaktır. İki farklı tarafında birbirleriyle olan farklılıkları yansıtılmaya çalışılacaktır.
The Addams Family filmi Tek Parça izle

  • Yapım Yılı
    2019
  • IMDb Puanı
    5.2
  • Film Dili
    Girilmedi
27 Yorum
raikkonen16
5 Ocak 2020

izlenmiyor

Haaaaa
4 Ocak 2020

Haeika

Mustafa
18 Aralık 2019

Çok güzel bir film olmuş

Mine
14 Aralık 2019

Çok iyi film teşekkürler

Arda
14 Aralık 2019

Mükkemel Bi site

turgut
13 Aralık 2019

güzel bir film tavsiye ederim

Cezmi
8 Aralık 2019

Süper