The Aeronauts Full HD izle (2019)

0
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
The Aeronauts Full HD izle (2019)

The Aeronauts filmi İzle

The Aeronauts filmi izle Hikâye bir pilot ile bilim insanının, ortaklaşa çıkacakları bir keşif sürecini ele alacaktır. Amelia Wren isimli pilot karakter, alanının en yeteneklilerindendir. James Glaisher adındaki bilim adamı da Amelia Wren ile benzer konumdadır. James Glaisher’in son çalışması, sıcak hava balonunun kullanılacağı bir keşiftir. Bu konuda Amelia Wren’in de desteğine ihtiyacı vardır. Bilimsel gelişmeler kazandıracak olan bu keşif, ölüm kalım mücadelesi vermelerine de yol açacaktır.
The Aeronauts filmi İzle

The Aeronauts filmi full Hd İzle

The Aeronauts filmi full hd İkili hazırlıklarını tamamladıkları vakit, bugüne kadar kimsenin cesaret edemediği düzeyde bir keşif yapmaya karar verecekler. Takvimler 1862 yılını gösterdiğinde, Amelia Wren ile James Glaisher, gökyüzüne doğru yol almak isteyecekler. Bu yolculuğun, göklerin sırrını keşfetmeleri için tek fırsat olacağının bilincinde bulunacaklar. Öte yandan çıkabildikleri kadar yükseğe çıkabilmek için de sıcak hava balonu kullanmak isteyecektirler. Bu zamana kadar balon ile çıkılmayan yüksekliğe çıkmak istemeleriyse, başlarına bir ton bela getirecektir.
The Aeronauts filmi Full Hd İzle

The Aeronauts filmi Tek Parça izle

The Aeronauts filmi tek parça izle Glaisher ile Wren, yeryüzünden uzaklaştıkları her santimde yepyeni keşiflerde bulunacaklar. Gökyüzünün muazzam yapısı, kendilerini fazlasıyla hayran bırakacaktır. Öte yandan sınırlarını zorlamak isteyerek, bir sonraki mesafede neleri keşfedecekleri konusunda büyük bir hırsa kapılacaklar. Atmosferin zirve noktasına ulaştıklarında, birtakım sistematik olaylara maruz kalacaklar. Bu noktada doğal olaylar, ikiliyi doğrudan etkileyecektir. Ortaya çıkan büyük bir kasırga, balonlarının da zarar görmesine yol açacaktır.
The Aeronauts filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 5.5 /10 Toplam oy: 27

Tür: Aksiyon, Biyoğrafi, Macera, Tarih

Yapım: 2019 - İngiltere

Yönetmen: Tom Harper (III)

Oyuncular: Eddie Redmayne, Felicity Jones, Tom Courtenay

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?