The Art of Self Defense Türkçe Dublaj izle (2019)

1
rek
rek
FILM BILGILERI 1 sene önce
The Art of Self Defense Türkçe Dublaj izle (2019)

The Art of Self Defense filmi İzle

The Art of Self Defense filmi izle Hikâye Casey isimli gencin yaşamına uzanacaktır. Karakter bu zamana kadar korkak bir tavır sergilemektedir. Bundan faydalanan insanların sayısı bir hayli çoktur. Rutin gecelerden birisinde, büyük bir saldırıya hedef olacaktır. Kendisinin psikolojisi bu saldırıdan ötürü son derece çıkmaza girecektir. Artık gece vakitlerinde dışarıda dolaşmaktan bile huzursuz olacaktır.
The Art of Self Defense filmi İzle

The Art of Self Defense filmi full Hd İzle

The Art of Self Defense filmi full hd Hayatın anlamını sorgulayan Casey’in, kendi yapısını değiştirme evrelerini işleyecektir. Saldırı sonrası, kendisinin küçük düşürüldüğünden emindir. Bunun içinde savunma sanatları alanında uzman olmak isteyecektir. Kendisini savunabilmesinin doğrudan özgüvenini de düzelteceğinin bilincindedir. Travmasından da ancak bu şekilde kurtulabileceğini düşünecektir. Casey, savunma sanatlarına yönelik yaptığı inceleme sonucu kendisine en uygun sanatın karate olduğunu düşünecektir.
The Art of Self Defense filmi Full Hd İzle

The Art of Self Defense filmi Tek Parça izle

The Art of Self Defense filmi tek parça izle Karate alanında kendisini yetiştirmesini istediği bir usta arayışına geçen karakter, bir süre sonra Usta Sensei ile karşılaşacaktır. Sensei, Casey’in temiz kalbinden etkilenecektir. Gücünü kötülüğe yönelik kullanmayacağının farkına vardığından, kendisini yetiştirmeyi kabul edecektir. Bu konuda, tecrübesini seferber edecek ve yoğun eğitim süreciyle Casey’i karate üstadı yapmaya çabalayacaktır. Ayrıca sadece fiziksel değil zihinsel gelişiminin de öncüsü konumuna gelecektir. Her konuda onun donanımlı bir birey olmasını sağlayıp, topluma yeniden kazandırılması amacını güdecektir. Casey ise gelişiminden memnundur. Lakin dünyanın aslında kendi bakış açısının dışında olduğunu gözlemleyecektir.
The Art of Self Defense filmi Tek Parça izle

Haydi, ilk sen oyla!

Tür: Komedi

Yapım: 2019 - ABD

Yönetmen: Riley Stearns

Oyuncular: Jesse Eisenberg, Alessandro Nivola, Imogen Poots

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?