Sitemizde şuan toplam 1312 film bulunmaktadır.

The Big Trip Tek Parça izle (2019)

1
( Yüksek Kalite ) Fragman FULL HD - TEK PART TEK PARÇAYorum yap

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
FILM BILGILERI 8 ay önce eklendi
The Big Trip Tek Parça izle (2019)

The Big Trip filmi İzle

The Big Trip filmi izle Hikâye bir ayının, minik bir panda için girişeceği mücadele üzerinde ilerleyecektir. Bebek panda, ayı karaktere yanlışlıkla bırakılmıştır. Bu nedenle de ailesine götürmek üzere yola çıkması gerecektir. Çünkü, kendisinin bakamayacağının farkındadır. Uzun soluklu yolculuğunda, arkadaşlarının da desteklerine ihtiyaç duyacaktır. Bebek panda, postacı leylek kaynaklı hata yüzünden kendisine gönderilmiştir. MicMic için vicdani yönden büyük bir görevin üstesinden gelinecektir.
The Big Trip filmi İzle

The Big Trip filmi full Hd İzle

The Big Trip filmi full hd MicMic isimli ayı, son derece düzenli bir hayata sahiptir. Hayatını sürekli olarak yaptığı planlar doğrultusunda yürütmektedir. Öte yandan hayatı, bebeğin gelişiyle beraber tepetakla olacaktır. Bu zamana kadar alıştığı çoğu alışkanlığı, bebek panda nedeniyle bozulmak durumunda kalmıştır. Bu nedenle de ailesine teslim etmek için biraz daha sabredecektir.
The Big Trip filmi Full Hd İzle

The Big Trip filmi Tek Parça izle

The Big Trip filmi tek parça izle MicMic ve arkadaşları, çıktıkları yolculukla beraber türlü olaylara tanık olacaklar. Öte yandan birçok karakterle de tanışma fırsatı yaşayacaklar. Yolculuk süresince, emsallerine göre aykırı korkak bir kurt, sürekli konuşma eğilimindeki bir pelikan ve romantikliğiyle çıtayı arşa çıkaran bir kaplan ile tanışacaklar. Yolculuklarını beraber sürdürmeye karar veren ekip, karşılarına çıkabilecek bütün olumsuzluklara karşı da birlik olabilmeyi başaracaklar. Bu durum her ne kadar dostluk tohumlarını atmış olsa da asıl amaç küçük bir bebeğin geleceğini kurtarmak olacak. Bu konuda yaptıklarının arkasında olacaklar ve hiçbir olumsuzlukta pişmanlık duymayacaklar.
The Big Trip filmi Tek Parça izle

Tür: Aile Filmleri, Animasyon Filmleri

Yapım: 2019 - Rusya

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?