The Death of Dick Long Full HD izle (2019)

rek
FILM BILGILERI 1 sene önce
The Death of Dick Long Full HD izle (2019)

The Death of Dick Long filmi İzle

The Death of Dick Long filmi izle Hikâyede Alabama’nın sakin ve sessiz bir kasabasında yaşanılanlar üzerinde durulacak. Bu zamana kadar pek aykırı olaylara mekân olmayan kasabada, Dick adındaki masum biri öldürülecektir. Bu haber, kasabayı derin bir sarsıntıya itecektir. Geçmişte, dedikodu dışında pek bir yanlış olaylar yaşanmayan kasaba için işlerin değiştiği öne çıkmıştır. Eğlencenin de pek mesken tutulmadığı kasaba için cinayet, bazı dengelerin değişmesine yol açmıştır. Başlarda sınırlı kişinin haberdar olduğu cinayet, kulaktan kulağa yayılarak herkesi endişelendirmeye başlamıştır. Zeke ile Earl’de paniğe kapılan iki karakterdir. Cinayetin nasıl işlendiğinin ortaya çıkmasını hiç istemeyecektirler.
The Death of Dick Long filmi İzle

The Death of Dick Long filmi full Hd İzle

The Death of Dick Long filmi full hd Zeke ile Earl, cinayetin üstünü kapatmaya çalışsalar da kendilerinin dışında gelişen olayların önüne geçemeyecektirler. Adeta cinayetle bağlantıları, zamana paralel olarak deşifre olma yolunda ilerlemektedir. Normal şartlarda, kendilerini güvene aldıklarını düşünen karakterler, Zeke’nin kızının ağzından çıkanlarla birlikte aşırı sarsılacaktırlar. Bu saatten sonra panikleri iki kat artacak ve sadece şanslarına sığınmak zorunda kalacaklar.
The Death of Dick Long filmi Full Hd İzle

The Death of Dick Long filmi Tek Parça izle

The Death of Dick Long filmi tek parça izle Zeke ile Earl’in, bu kadar paniklemelerine yol açan durumsa Zeke’nin kızının polise söyledikleridir. Küçük kız, Dick’in cüzdanı hakkında konuşmaya başladığında, ikili için her şey çok geç olacaktır. Ailelerini terk etmemek adına, kasabayı bırakmayan ikili için büyük bir seçim yapma gereksinimi yaşatacaktır.
The Death of Dick Long filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 5.1 /10 Toplam oy: 15

Tür: Komedi, 2019 Film izle, Türkçe Altyazılı, Türkçe Dublaj

Yapım: 2019 - ABD

Yönetmen: Daniel Scheinert

Oyuncular: Michael Abbott Jr., Andre Hyland, Virginia Newcomb

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?