The Dry izle

rek
rek
ALTYAZILI HD FRAGMAN
rek
8.7 /10 3
The Dry izle

The Dry izle, ⚡ 2020 yapım Dram Suç türü Eric Bana The Dry Konusu fragmanı Netflix film yorumları Türkçe Dublaj Full HD ve Altyazılı 1080p izle. Başarılı bir gizem ve suç filmi, her dönem sinemaseverlerin ilgi odağında olmuştur. Özellikle bir ajanın başrolde olduğu filmleri sıklıkla görmekteyiz. The Dry izle bu tarz bir film izlemek isteyenlere söylenebilir. ABD ve Avustralya ortak yapımı olan filmin oldukça başarılı dram, suç ve gizem yapımı olarak karşımıza çıktığını söylemek mümkün.

The Dry Konusu ve Yorumları

The Dry Altyazılı izle Bir Federal Ajan olan Aaron Faik, filmin başrol karakteridir. Faik, intihar eden çocukluk arkadaşının cenazesine katılmaya karar verir ve bunun için uzun yıllar önce ayrılıp geride bıraktığı memleketine geri döner. Aaron Faik’in intihar eden çocukluk arkadaşı, kendisine çok büyük bir kötülük yapmıştır. Öyle ki, çocukluk arkadaşı Faik’in karısını ve çocuğunu öldürmüştür. Memleketi dönüp cenazeye katılan ajan, kafasında hala yaşananlara bir cevap bulamamıştır. Meydana gelen olayı daha detaylı araştırmaya karar veren Faik, bu sırada 17 yaşındaki Ellie Deacon’un ölümünü de tekrar gündeme getirir. Zira bu iki cinayet, pek çok yönden birbiriyle bağlantılı gözükmektedir. Cinayetleri araştıran Aaron Faik, öyle bir noktaya gelmiştir ki cinayetlerle kendisinin bile bağlantısı olabilir. Gizem dolu bir suç ve drama filmi olan The Dry izle bu türü sevenlere kesinlikle söylenmesi gereken bir sözdür.

The Dry Oyuncuları

The Dry Türkçe Dublaj izle Filmin oyuncu kadrosunda Eric Bana, Genevieve O’Reilly ve Keir O’Donnell gibi isimler yer alırken yönetmen koltuğunda ise Robert Connoly oturmaktadır. Yazar kadrosuna baktığımızda ise yönetmen Connoly dışında Harry Cripps ve Jane Harper isimlerini görmekteyiz. Netflix The Dry 2020 filmi izleme seçenekleriyle sitemize eklenmiştir.

 • Türler 2021 Filmleri, Dram, Gizem, Suç, Türkçe Altyazılı

 • Yönetmen: Robert Connolly

 • Oyuncular: Eric Bana, Genevieve O'Reilly, Keir O'Donnell, John Polson, Julia Blake, Bruce Spence, William Zappa, Matt Nable, James Frecheville, Jeremy Lindsay Taylor

 • Yapım Yılı
  2020
 • IMDb Puanı
  6.9
 • Film Süresi
  117 dakika
 • Film Dili
  Turkce Altyazi
0 Yorum