Sitemizde şuan toplam 1312 film bulunmaktadır.

The Field Full HD izle (2019)

0
( Yüksek Kalite ) Fragman FULL HD - TEK PART TEK PARÇAYorum yap

[Toplam: 1   Ortalama: 4/5]
FILM BILGILERI 7 ay önce eklendi
The Field Full HD izle (2019)

The Field filmi İzle

The Field filmi izle Hikâyede sıradan bir ailenin, boş bir çiftlik evinde tanık olacakları durumlar aktarılacaktır. Normal şartlarda, çiftin Şikago’da hareketli bir hayatları mevcuttur. Fakat bu hareketli yaşam tarzı artık, kendilerini yeterince tatmin etmemeye başlamıştır. Geçmişte başarılı bir aşçı olan koca şimdilerde fotoğraf merakıyla büyülenmiştir. Bu büyülü meraka, eşi de destek olacaktır. Şikago’nun kalabalığından kaçarak, kendi başlarına kırsal bölgede huzurlu bir yaşam hayali kuracaktırlar.
The Field filmi İzle

The Field filmi full Hd İzle

The Field filmi full hd Ailelerini, sımsıcak bir atmosferde kurmak isteyen ikili bunun için de ilk olarak çiftlik evlerine bakıp, karar kılmaya çalışacaklar. Birkaç çiftlik evine baktıktan sonra, içlerinden birisi kendilerine daha cazip gelecek ve bütçelerine uygun olmasıyla birlikte, hayallerine de adım adım yaklaşacaklar. Çiftlik evinin dokusu, çifti cezbetmiş olsa da bulunduğu kasaba sıradan bir kasaba değildir.
The Field filmi Full Hd İzle

The Field filmi Tek Parça izle

The Field filmi tek parça izle Çiftin aradıkları mutluluk her ne kadar bu çiftlik evinde tesis edilecek olarak görülse de kasabanın atmosferi de buna kolay kolay izin vermeyecektir. Kasabada, yıllar öncesine dayanan sırlar mevcuttur. Fakat çiftin bunlardan yalnızca çok geç haberleri olacaktır. Öte yandan çiftliğin arazisinin de kendine has sorunları mevcuttur. Bir süre alışma periyodu olarak gözden kaçırmak isteyecekleri durumlar, sonraki süreçte karşılarına birbirinden çok sorunu çıkarmakta yeterli olacaktır. Birbirlerini tutkuyla seven çift için artık yuvalarını korumaktan başka çare kalmamıştır.
The Field filmi Tek Parça izle

Tür: Fantastik Filmler, Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri

Yapım: 2019 - ABD

Yönetmen: Tate Bunker

Oyuncular: Tim Higgins, Veronica Cartwright, Barry Bostwick

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?