The Godfather 3 – Baba 3 izle

rek
FILM BILGILERI 3 ay önce
The Godfather 3 – Baba 3 izle

The Godfather 3 (BABA 3) Filmi Full HD 1080p izle

ABD yapımı efsane mafya film serisi Baba’nın üçüncü yapımı olan The Godfather 3 filmi, dram, polisiye, suç ve gerilim kategorilerinde sinemaseverlerle buluşmuştur. Yönetmenliğini daha önceki filmlerde olduğu gibi Francis Ford Coppola’nın yaptığı bu filmin süresi 2 saat 40 dakikadır. ABD yapımı The Godfather 3 oyuncuları arasında John Cazale, Richard Castellano ve Tony Devon gibi önemli aktörler rol almaktadır.

The Godfather 3 BABA 3 Filminin Konusu
The Godfather 3 konusu, ABD’de göz açtırmayan ve yönetiminde olduğu yerlerde katı kurallar uygulayan Corleone ailesinin lideri Michael Corleone’nin 60 yaşına geldiği dönemi ele almaktadır. Sinema tarihinin en önemli baş yapıtlarından olan Baba serisinin 3. ve son filminde Corleone kendisine yeni bir varis arar. Suç dünyasından bağlantılarını koparıp emekli olmak isteyen Corleone, varisi olarak Vincent adından genç ve gözü kara delikanlıyı seçer. Baba 3 izle ⚡ 1990 ABD yapım Polisiye Dram Suç The Godfather 3 filmini Full HD 1080p Türkçe Dublaj ve Altyazılı tekparça direk izleyin.

Oy Ort: 5.9 /10 Toplam oy: 10

Tür: Dram, Polisiye, Suç, Türkçe Altyazılı, Türkçe Dublaj

Yapım: 1990

IMDB Puanı: 7.6

Yönetmen: Francis Ford Coppola

Oyuncular: Al Pacino, Diane Keaton, Talia Shire, Andy Garcia, Eli Wallach, Joe Mantegna, George Hamilton, Bridget Fonda, Sofia Coppola, Raf Vallone, Franc D'Ambrosio, Donal Donnelly, Richard Bright, Helmut Berger, Don Novello

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?