The Godfather 3 – Baba 3 izle

6.2 /10 11
The Godfather 3 – Baba 3 izle

The Godfather 3 (BABA 3) Filmi Full HD 1080p izle

ABD yapımı efsane mafya film serisi Baba’nın üçüncü yapımı olan The Godfather 3 filmi, dram, polisiye, suç ve gerilim kategorilerinde sinemaseverlerle buluşmuştur. Yönetmenliğini daha önceki filmlerde olduğu gibi Francis Ford Coppola’nın yaptığı bu filmin süresi 2 saat 40 dakikadır. ABD yapımı The Godfather 3 oyuncuları arasında John Cazale, Richard Castellano ve Tony Devon gibi önemli aktörler rol almaktadır.

The Godfather 3 BABA 3 Filminin Konusu
The Godfather 3 konusu, ABD’de göz açtırmayan ve yönetiminde olduğu yerlerde katı kurallar uygulayan Corleone ailesinin lideri Michael Corleone’nin 60 yaşına geldiği dönemi ele almaktadır. Sinema tarihinin en önemli baş yapıtlarından olan Baba serisinin 3. ve son filminde Corleone kendisine yeni bir varis arar. Suç dünyasından bağlantılarını koparıp emekli olmak isteyen Corleone, varisi olarak Vincent adından genç ve gözü kara delikanlıyı seçer. Baba 3 izle ⚡ 1990 ABD yapım Polisiye Dram Suç The Godfather 3 filmini Full HD 1080p Türkçe Dublaj ve Altyazılı tekparça direk izleyin.

 • Türler Dram, Polisiye, Suç, Türkçe Altyazılı, Türkçe Dublaj

 • Yönetmen: Francis Ford Coppola

 • Oyuncular: Al Pacino, Diane Keaton, Talia Shire, Andy Garcia, Eli Wallach, Joe Mantegna, George Hamilton, Bridget Fonda, Sofia Coppola, Raf Vallone, Franc D'Ambrosio, Donal Donnelly, Richard Bright, Helmut Berger, Don Novello

 • Yapım Yılı
  1990
 • IMDb Puanı
  7.6
 • Film Dili
  Turkce Dublaj ve Altyazi
0 Yorum