The Goldfinch Türkçe Dublaj izle (2019)

7.0 /10 1
The Goldfinch Türkçe Dublaj izle (2019)

The Goldfinch filmi İzle

The Goldfinch filmi izle Hikayemizde 13 yaşında bir karakterin, hayat hikayesi aktarılacaktır. Theo Decker isimli karakter, yaşıtlarının çok ötesinde bir yaşam sürdürmektedir. Özellikle de çevresine karşı içine kapanık oluşuyla, bilinmektedir. Bu zamana kadar ne yaparsa yapsın, elde etmiş olduğu sonuçlardan tatmin olamamıştır. Haliyle memnuniyeti de son derece sınırlıdır. Bu nedenle kendisini, kendi kurduğu dünyada yaşamaya şartlandırmıştır.
The Goldfinch filmi İzle

The Goldfinch Türkçe Dublaj izle

The Goldfinch filmi full hd Theo Decker’ın ve ailesinin müzelere karşı yoğun bir ilgisi bulunmaktadır. Aile, hep beraber buldukları her müzeyi ziyaret etmekte ve tarihi eserlerle vakit geçirmekten fazlasıyla memnuniyet duymaktadırlar. Sıradan bir günde yaptıkları plan doğrultusunda Metropolitan Sanat Müzesi’ne gidecek olan Theo Decker ve annesi, güzel anların ardından çarpıcı olaylara tanık olacaktırlar. Bütün ziyaretçiler, merakla tarihi eserleri inceledikleri esnada, müze teröristler tarafından bombalanacaktır. Theo, şans eseri kurtulacak ancak annesi ne yazık ki hayatını kaybedecektir.
The Goldfinch filmi Full Hd İzle

The Goldfinch Filmi Full HD izle

The Goldfinch filmi tek parça izle Maruz kaldığı olaylar Theo’yu daha fazla yalnızlaştırmıştır. Üstelik annesinin kaybının acısı tazeyken, bir de babasının terk etmesiyle karşı karşıya kalacaktır. Küçük yaşına rağmen kendi başının çaresine bakması gerekecektir. Şansı ilk kez yaver giden Theo, varlıklı bir aile tarafından sahiplenilecektir. Bir evlatlık olarak, kendisini alan aileye karşı kusur işlemekten fazlasıyla çekinecek ve titiz davranışlar sergilemeye çalışacaktır. Ayrıca yeni okuluna alışmak konusunda zorluk yaşayacaktır. Theo’nun hayatı annesinden yadigâr bir tabloyla, şekillenecektir.
The Goldfinch filmi Tek Parça izle

  • Yapım Yılı
    2019 - ABD
  • Film Dili
    Girilmedi
131 Yorum
Daha açılmadı ama finn wolfhard olduktan sonra güzeldir
12 Nisan 2020

İbrahim

Finn
15 Aralık 2019

Güzel herhalde finn wolfhard oynuyor

Finn
15 Aralık 2019

Güzel bir filme benziyor

a
13 Aralık 2019

a

eknsmy
13 Aralık 2019

yey

Ksksnsbs
30 Kasım 2019

Bence güzel

Hhah
30 Kasım 2019

Boris ♥️♥️

Behnam
30 Kasım 2019

Keśke dublaj olsa

Yaren
30 Kasım 2019

Cok guzel bi film

Yesim
29 Kasım 2019

Oakes harika biri

Yesim
29 Kasım 2019

İyi