The Good Liar Filmi izle (2019)

rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
The Good Liar Filmi izle (2019)

The Good Liar filmi İzle

The Good Liar filmi izle Hikayemizin kahramanı Roy Courtnay, hayatı boyunca dolandırıcılık yapan bir karakterdir. Sıradan bir akşam yemeğinde, Betty Mcleish isimli bir kadınla tanışacaktır. Betty Mcleish, çekici ve zengin bir duldur. Bu nedenle de yaşlı Roy Courtnay, kendisinden fazla miktarda etkilenmiştir. İkili, internette yer alan bir çöpçatanlık sitesi sayesinde bir araya gelmiştir. Kısa sürede, iki taraf için de olumlu duygular hâkim olacaktır. Karakterler, her geçen gün birbirlerine yakınlaşmaya başlayacaktırlar.
The Good Liar filmi İzle

The Good Liar filmi full Hd İzle

The Good Liar filmi full hd Roy, şimdiye kadar geçimini hep dolandırıcılık faaliyetleriyle sağlamış olsa da Betty’nin 3 milyon pound değerindeki mali varlığına asla ulaşamamıştır. Bu nedenle de Roy’un en çok para elde edeceği ilişkisi, Betty ile olacaktır. Roy, Betty’nin ayaklarını kesmek için muazzam bir plan hazırlamıştır. Fakat, ilk başlarda ince ince ele aldığı plan neticesinde Betty’e karşı gerçekten değer verdiğini hissedecektir. Bütün bunlar, Roy’u ikilimde bırakacak ve Betty’i kandırarak servetini ele geçirmek ile planını tamamen iptal etmek arasında kalacaktır. Seçim yapmak, kendisi için hiç de kolay olmayacaktır.
The Good Liar filmi Full Hd İzle

The Good Liar filmi Tek Parça izle

The Good Liar filmi tek parça izle Betty’nin kurnaz bir torunu bulunmaktadır. Büyükannesinin son hayat arkadaşı Roy’a dair, bazı şüphelerle yaklaşacaktır. Bütün bunlar durumları Roy için daha karışık bir hale getirecektir. Betty ise torunu ile Roy arasında kalacaktır. Betty’nin de Roy’un planını bozabilecek bir geçmişe sahip olduğu ortaya çıkacaktır.
The Good Liar filmi Tek Parça izle

Haydi, ilk sen oyla!

Tür: Dram, 2019 Film izle, Gizem, Suç, Türkçe Altyazılı, Türkçe Dublaj

Yapım: 2019 - ABD, Kanada

Yönetmen: Bill Condon

Oyuncular: Helen Mirren, Ian McKellen, Russell Tovey

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“The Good Liar Filmi izle (2019)” filminde 15 Yorum bulunuyor.
 1. Abuzer

  İzlemek lazım

 2. Baba

  Schön

 3. wendi deng

  iyi iyi

 4. hulyateksoz

  bekliyoruz

 5. A B

  Bekliyoruz!

 6. Melinda

  Brilliant!

 7. Ceren

  Supersiniz. Teşekkürler

 8. Ali

  Mustafa

 9. ozer

  cok kaliteli bir site

 10. Klara

  Bs

 11. mert

  muhteşem

 12. sonsuz

  izlenir

 13. afa

  hehe

 14. Faruk

  Biran evvel açın

 15. Ayla

  İyi gibi