The Highwaymen izle

rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
The Highwaymen izle

The Highwaymen İzle

The Highwaymen filmi izle FBI’ın sunmuş olduğu hizmet ağı ve teknolojide gelinen son noktalar bile iki suçluyu yakalamakta yeterli gelmeyince başka bir çare aranmaya başlayacaktır. Ülkenin en kötü şöhrete sahip olan suçlu ikilisi Bonnie ve Clyde hapisten kaçmayı başarmışlardır. Bu olayla birlikte şehrin güvenliği yerle bir olmuştur ve bir dizi cinayet baş göstermiştir. Tek çıkış yolu olarak da iki Teksas korucusundan yardım istenecektir. Korucular, kendi dönemlerinde ortalığı kasıp kavurmuşlar ve adaletin bir numaralı silahı olmuşlardır. Teknolojiyle bile elde edilemeyecek bir yetenekleri vardır. Görevi yerine getirebilmek için gereken tüm özellikleri mevcut bulundurmaları, insanların onlara güven duymasını sağlamıştır.
The Highwaymen İzle

The Highwaymen full Hd İzle

The Highwaymen filmi full hd Takvimler 1934 yılını gösterdiğinde Maney Gault ve Frank Hamer isimli korucular, kısa süre önce emekliye ayrıldıkları görevlerine yeniden dönmek zorunda kalırlar. Asıl planları Clyde ve Bonnie, döneminden önceki zamanlarda sağladıkları sakinlikten yararlanarak, kafa dinlemektir. Fakat gelişen olaylar sonucunda şehirde büyük bir suç furyası çılgınlığı başlamıştır. Özel soruşturmacılar olarak dahil oldukları operasyonda üzerlerine düşen bütün sorumluluğu yerine getirmeye çalışacaklar. Clyde ile Bonnie, 13 farklı cinayet, birkaç soygun girişimi ve fazla miktarda hırsızlıkla suçlarına devam ederlerken, Texas Rangers adaletin yumruğu gibi çiftin karşısına dikilmeye hazırlanmaktadır.
The Highwaymen Full Hd İzle

The Highwaymen Tek Parça izle

The Highwaymen filmi tek parça izle Hamer ve Gault, bu süreci içgüdüleriyle ve geçmişte kullandıkları yöntemlerle atlatmaya çalışacaktır. Amerikan tarihinde en nam salmış suçlularla kedi ile fare gibi oynamaya başlayıp, çifti ele geçirmeden önce pes etmeyi asla düşünmeyecekler. The Highwaymen izle, The Highwaymen 2019 filmini türkçe dublaj hd izle, The Highwaymen 1080p altyazılı online indirmeden izle
The Highwaymen Tek Parça izle

Oy Ort: 10 /10 Toplam oy: 1

Tür: Dram, 2019 Film izle, Gizem, Türkçe Dublaj

Yapım: 2019

IMDB Puanı: 6.9

Yönetmen: John Lee Hancock

Oyuncular: Kevin Costner, Woody Harrelson, Kathy Bates, Kim Dickens, John Carroll Lynch

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?