The Hole in the Ground Full HD izle (2019)

9.0 /10 1
The Hole in the Ground Full HD izle (2019)

The Hole in the Ground filmi İzle

The Hole in the Ground filmi izle Hikayemiz, çaresizlik içinde bir annenin başından geçenleri işleyecektir. Anne karakterimiz, oğlunun karanlık bir güç tarafından, kontrol edildiği fikrine kapılacaktır. Bu durum karşısında ne yapacağını bilemeyecektir. Sarah O’Neill isimli karakter bekar ve genç bir annedir. Oğlu Chris ile hayatını kırsal bir bölgede sürdürmektedir. Evlerine henüz kısa süre önce taşınmıştırlar. Sarah, sıkıntılı günlerini arakasında bırakıp, oğluyla yeni bir hayata atılmanın hayalini kurmaktadır.
The Hole in the Ground filmi İzle

The Hole in the Ground Türkçe Dublaj izle

The Hole in the Ground filmi full hd Sarah, ilk başlarda güzel bir şekilde evine yerleşir. Ancak sonrasında yaşayacakları, mutluluğuna gölge düşürecektir. Çünkü hiçbir şey onun hayalini kurduğu gibi ilerlememektedir. Oğlu Chris ile yeni yaşam alanlarını tanıyabilmek için arkasındaki ormanda gezintiye çıkmak isteyecektirler. Yorgunlukları, düşünüldüğünde bu fikir ikisinin de iyi hissetmesini sağlayacaktır. Ancak yola çıkmalarından kısa süre sonra Chris, aniden kayıplara karışacaktır. Büyük bir telaşla oğlunu aramaya koyulan Sarah, onu en sonunda devasa boyutlarda bir çukurun içinde bulacaktır. Olağanüstü bir durum olarak değerlendirip, yaşadıklarına pek saplanmak istemeyerek hayatına rutin şekilde devam edecektir.
The Hole in the Ground filmi Full Hd İzle

The Hole in the Ground Filmi Full HD izle

The Hole in the Ground filmi tek parça izle Chris, gün geçtikçe daha ürkütücü hareketler sergilemeye başlayacaktır. Sarah, bütün bunların farkında olduğundan olabildiğince gözünün önünden ayırmamaya çalışacaktır. Ancak ortaya çıkan ürpertici komşuları, Sarah’ın daha fazla endişe duymasına yol açmıştır. Korkunç gerçekle yüzleşmesiyse çok sürmeyecektir.
The Hole in the Ground filmi Tek Parça izle

  • Yapım Yılı
    2019 - İrlanda
  • Film Dili
    Girilmedi
43 Yorum
PINAR
4 Ağustos 2019

Fragmanina bayildim ama acipmiyor fipm neden

Serap
31 Temmuz 2019

Güzel bir film olduğunu duydum

abdullah
30 Temmuz 2019

korkunç bir film