The Informer Türkçe Dublaj izle (2019)

0
rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
The Informer Türkçe Dublaj izle (2019)

The Informer filmi İzle

The Informer filmi izle Hikayemizde özgürlüğü ile mesleği arasında kalan bir karakter anlatılmaktadır. Pete Koslow adındaki karakter, geçmişte özel kuvvetler adına çalışmış bir ajandır. Bu zamana kadar çıkmış olduğu görevler neticesinde onur duyulmuş ve takdir belgelerine layık görülmüştür. Uzun soluklu kariyerinin ardından, emeklilik kararı almak zorunda kalmıştır. Özgürlüğe kavuşabilmek adına bir uyuşturucu çetesinin içine sızmasının gerektiği bir durumla karşılaşacaktır. Karısını korumak adına girdiği bir mücadele, bu zamana kadar adalet için hizmet eden Pete Koslow’un, hapishane köşelerine düşmesine yol açmıştır.
The Informer filmi İzle

The Informer filmi full Hd İzle

The Informer filmi full hd Pete Koslow, başarılı geçmişi sayesinde bu durumdan kurtulabilme fırsatı elde edecektir. Karakter, iki FBI ajanı adına muhbirlik yapmayı ve özel yeteneklerinin yardımıyla New York’un en güçlü suç lideri General’i devirmeyi kabul ettiği takdirde, erken tahliye fırsatı edinecektir. Koslow, durumu tek çare olarak kabul edecektir. Fakat gizli yürütmüş olduğu operasyonda istemeden de olsa gizil NYPD polisinin hayatını kaybetmesine yol açması, bütün planları değiştirecektir. Bir taraftan FBI diğer taraftan da mafya üyelerine karşı, maruz kaldığı çapraz ateşten kurtulmayı hayal edecektir.
The Informer filmi Full Hd İzle

The Informer filmi Tek Parça izle

The Informer filmi tek parça izle Koslow, giriştiği mücadelede iki arada kalacaktır. General tarafından karakterin, suçu üzerine alarak hapishane de organize edilecek bir uyuşturucu misyonuna öncülük edilmesi istenmektedir. Bu konuda fazlasıyla ısrarcıdır. FBI’da operasyon anlaşması dahilinde General’in hapishaneye gönderilmesinin anlaşmanın tek kabul olanağı olduğunu öne sürecektir. Koslow, kendisine sunulan seçim hakkını mantıklı kullanmaya çalışacaktır.
The Informer filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 10 /10 Toplam oy: 1

Tür: Aksiyon, Polisiye

Yapım: 2019 - ABD

Yönetmen: Andrea Di Stefano

Oyuncular: Joel Kinnaman, Rosamund Pike, Common

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“The Informer Türkçe Dublaj izle (2019)” filminde 13 Yorum bulunuyor.
 1. Fenerbahçe

  Güzele benziyor izliycem

 2. ssaallii

  süper site

 3. hakan

  guzel gozukuyr izleyecegim

 4. önder

  izlrnmiyor

 5. adolf

  harika

 6. Kenny

  Bakalım Kenny bunu begenecekmi

 7. Ayhan

  Güzel bir film olur mu diye

 8. Muzy

  Site çok güzel. Film harika izlenir

 9. lale

  izleyebilirsek

 10. can

  bakalım

 11. muzaffer

  film türkçe dublajlı olsaydı zevkle izlerdim. güzel bir film .

 12. Cey

  İzleyelim

 13. zedoo

  tadında gözüküyor izleyeceğim