The Lion King Aslan Kral Filmi izle (2019)

10 /10 1
The Lion King Aslan Kral Filmi izle (2019)

The Lion King Aslan Kral filmi İzle

The Lion King Aslan Kral filmi izle Hikâyenin başkahramanı Simba adında yavru bir aslandır. Babası ormanlar Kralı Mufasa’dır. Ayrıca tahtın gelecekteki varisi konumundadır. Ormandaki bütün hayvanlar Mufasa’yı ve Simba’yı sevmektedir. Ancak onlardan tek nefret eden hayvan Kral Mufasa’nın öz kardeşi Scar’dır.
The Lion King Aslan Kral filmi İzle

The Lion King Aslan Kral Türkçe Dublaj izle

The Lion King Aslan Kral filmi full hd Scar, ikiliye karşı oldukça içten pazarlıklıdır. Tahtın varisi olarak kendini gördüğü için sırtlanlarında desteğini alarak hain tuzak kurarak kötü planlar yapacaktır. Sonunda emellerine ulaşan Scar, Mufasa’nın ölümüne neden olmuştur. Bunun yanında ölümünden dolayı Simba’nın sorumlu tutulduğu söyler ve diğer hayvanlardan tepki almaması için kaçmasını öğütler. Simba, bu durumdan oldukça fazla korkmuştur ve arkasına bakmadan Gurur Vadisi’nden kaçar.
The Lion King Aslan Kral filmi Full Hd İzle

The Lion King Aslan Kral Filmi Full HD izle

The Lion King Aslan Kral filmi tek parça izle Ormanda gezinirken Timon ve Pumbaa ismindeki iki arkadaş edinir. Zamanın akmasıyla birlikte Simba iyice büyümüştür. Eski yaşamanı tamamen unutarak, yeni bir hayat kurmuştur. Eski yaşamından bir arkadaşı olan Nala ile tesadüfen karşılaşacak ve tüm anıları tekrar hatırlayacaktır. Nala aslında gelecekte Simba’nın evlenmek isteyeceği bir kadındır. Onun tarafından krallığın kötü bir vaziyette olduğu öğrenecek olan Simba’nın yardım etmesi gerekecektir. Simba bu teklife biraz soğuk baksa da babasının ideallerini hatırlayacak ve eski topraklarına yeniden dönecektir. Bu heyecanlı serüvende amcası dahil olmak üzere, krallığın bu duruma düşmesine neden olan herkesten hesap soracaktır.
The Lion King Aslan Kral filmi Tek Parça izle

  • Yapım Yılı
    2019 - ABD
  • Film Dili
    Girilmedi
316 Yorum
buke
3 Ocak 2020

güzel bir film herkeze tavsiye ederim

funda akaydın
5 Aralık 2019

cok guzel bir film.

Büşük
28 Kasım 2019

Güzel bir film zaten animasyon u da güzel di

nevzat
20 Kasım 2019

mukemmel bir baş yapıt

Serdar
17 Kasım 2019

Çok güzel bir fil çocuklardan çok ben edim

hayal
11 Eylül 2019

goruntu kalitesi guzel

fatma
8 Eylül 2019

cok begendim.tekrar izliyebilirim.

fatma
8 Eylül 2019

izledim cok begendim.tekrar izliyebilirim.

fidan
17 Ağustos 2019

harika

harun
15 Ağustos 2019

guzel olmus