The Man Who Killed Hitler and Then The Bigfoot izle (2019)

0
rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
The Man Who Killed Hitler and Then The Bigfoot izle (2019)

The Man Who Killed Hitler and Then The Bigfoot filmi İzle

The Man Who Killed Hitler and Then The Bigfoot filmi izle Hikâyenin kahramanı Cavlin Barr, 2. Dünya Savaşı’nda, Alman komutan Adolf Hitler’e karşı büyük bir mücadele vermiştir. Cavlin Barr, bu mücadelesinde yeni bir kimliğe bürünüp, Adolf Hitler’e suikast dahi düzenlemiştir. Geçmişteki başarılı zamanlarının ardından, artık sakin bir ihtiyar yaşantısı sürmektedir. New England’ta kendisini tatmin edecek ve son derece huzurlu bir hayata sahiptir. Ancak, Kanada Polisi ve FBI tarafından, bütün huzuru yeniden bozulacaktır. Bir süre önce büyük yıkımlar yaratan Bigfoot, yeniden ortaya çıkmıştır.
The Man Who Killed Hitler and Then The Bigfoot filmi İzle

The Man Who Killed Hitler and Then The Bigfoot filmi full Hd İzle

The Man Who Killed Hitler and Then The Bigfoot filmi full hd Amerikalı savaş gazisi karakterimiz Calvin Barr, Bigfoot’u öldürebilecek tek kişi olarak görülmektedir. Bu nedenle de yaratığı avlaması adına işe alınacaktır. Geçmişte 2. Dünya Savaşı’nın makus kaderini, yetenekleriyle değiştiren karakter, şimdiyse insanlığın kaderini değiştirmek ile meşgul olacaktır. Görev havasına girebilmek için ilk olarak soluğu berberinde alacak ve eski günlerde ne yapıyorsa şimdide aynılarını yapacaktır.
The Man Who Killed Hitler and Then The Bigfoot filmi Full Hd İzle

The Man Who Killed Hitler and Then The Bigfoot filmi Tek Parça izle

The Man Who Killed Hitler and Then The Bigfoot filmi tek parça izle Cavlin’in yaşı akıllarda soru işaretleri oluştursa da karakter, çevikliğinden pek bir ödün vermemiştir. Bigfoot’un ölümcül veba hastalığı taşıdığı düşünüldüğünde, bu konuda bağışıklık sistemini nedeniyle son derece zorlanacaktır. Ormanda süregelen araştırmaları, uzun süre aynı tempoda devam edecektir. Cavlin, sonrasında hareketlenen tempoya yetişmekte zorlansa da zekasını ve yeteneklerini kullanarak üstesinden gelecektir.
The Man Who Killed Hitler and Then The Bigfoot filmi Tek Parça izle

Haydi, ilk sen oyla!

Tür: Gerilim, Macera

Yapım: 2019 - ABD

Yönetmen: Robert D. Krzykowski

Oyuncular: Anastasia Tsikhanava, Sam Elliott, Aidan Turner

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“The Man Who Killed Hitler and Then The Bigfoot izle (2019)” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  1. İdris toptaş

    Harika