FILM BILGILERI 11 ay önce eklendi
The Mandela Effect Tek Part izle (2019)

The Mandela Effect filmi İzle

The Mandela Effect filmi izle Olaylar büyük topluluklar halinde yaşayan grupların, aynı olumsuz ve acı verici hatıraları hatırlamalarıyla patlak verecektir. 2008 yılları itibariyle rastlanmaya başlanan bu durum için Mandela 1980’li yıllarda hapsedilmiş ve sonrasında da hayatını kaybetmiştir. O günden beri herkesin hatırladığı bir isim olmuştur. Ancak Güney Afrika Başkanı Nelsson Mandela için ölüm söz konusu olmayacaktır. İnsanlar kendisine dair gelişmeleri epey geç fark edecektirler.
The Mandela Effect filmi İzle

The Mandela Effect filmi full Hd İzle

The Mandela Effect filmi full hd Hikâyede Mandela etkisi terimine dair çarpıcı olaylar işlenecektir. Brendan isimli karakter başarılı bir bilgisayar programcısıdır. Karısı Clare ile beraber çocuklarının ölümünü takiben derin bir yasa bürünmüştürler. Hayat kendileri için fazlasıyla kötü ilerlemeye başlamıştır. Üstelik yaşanılanların etkisinden kolay bir şekilde çıkabilmeleri de söz konusu değildir. Ne yapıp edip bir an önce kendine gelmeleri gerekse bile bunu gerçekleştirebilecek gücü bulamamıştırlar.
The Mandela Effect filmi Full Hd İzle

The Mandela Effect filmi Tek Parça izle

The Mandela Effect filmi tek parça izle Olayın üzerinden aylar geçmesine rağmen etkisi halen devam etmektedir. Özellikle de Brendan tamamen geçmişe takılı kalmaya başlamıştır. Hayatını devam ettirebilmek için sıkıntı çıkarmakta ve bu durum Clare’yi de endişelendirmektedir. Brendan ne yaparsa yapsın kızını kaybetmenin acısını atamamaktan yakınmaktadır. Bir zaman sonra kendisinin sergilediği yanlış hareketleri kabullenmeye başlayacaktır. Çünkü artık tamamen tahammül sınırlarını aşan eylemlerde bulunacaktır. Üzerine düşeceği bu süreçte hakiki gerçeğe ulaşmak için çıkacağı yolculuk, kendisini farkındalığa adım adım yaklaştıracaktır.
The Mandela Effect filmi Tek Parça izle

Haydi, ilk sen oyla!

Tür: Bilim-Kurgu, Dram, Gerilim

Yapım: 2019 - ABD

IMDB Puanı: 5.7

Yönetmen: David Guy Levy

Oyuncular: Charlie Hofheimer, Aleksa Palladino, Robin Lord Taylor

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?