The Mauritanian izle

Telif Hakkı Nedeniyle Kaldırılmıştır.
7.4 /10 36
The Mauritanian izle

The Mauritanian 2021 Filmi Full HD izle

The Mauritanian türkçe dublaj izle film konusu göz altına alınan ve terörist olmakla suçlanan Mohamedou Ould Slahi, uzun yıllardır yargılanmayı bekler. Bu süreye kadar her defasında suçsuz olduğunu söyler ama kimse inanmaz. The Mauritanian altyazılı izle mahkemeye çıkmadığı her gün hapishane de çeşitli işkencelere maruz kalır. Artık ümidini kesen Mohamedou, kendisine yardıme tmeye çalışan bir avukatla birlikte yeniden yargılanma işlemi için çalışmalar başlar.

The Mauritanian izle 2020 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. The Mauritanian izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. The Mauritanian izle ⚡ Biyoğrafi Dram Gerilim kategorisi Full HD 1080p The Mauritanian 2021 Filmini türkçe dublaj tekparça altyazılı izleyin.

 • Türler 2021 Filmleri, Biyoğrafi, Dram, Gerilim

 • Orjinal Adı Der Mauretanier

 • Yönetmen: Kevin Macdonald

 • Oyuncular: Tahar Rahim, Nouhe Hamady Bari, Saadna Hamoud, Mohamed Yeslem Mousse, Mohamed Abderrahmane Arava, Aly Deyde, El Hocine Aba, Baya Belal, Baba Mine, Lemrabott Zeine Sidamar, Yenje Abdellahi, Jodie Foster, Shailene Woodley

 • Yapım Yılı
  2021
 • IMDb Puanı
  7.4
 • Film Süresi
  129 dakika
 • Film Dili
  Turkce Dublaj ve Altyazi
4 Yorum
izleyici
29 Nisan 2021

Bu muhteşem filmi bizlerle buluşturduğunuz için teşekkür ederim, tüm sitelerde telif hakkı nedeniyle kaldırılmış. Webde bulamayınca torrent olarak edinmeye çalıştım ama bu filmi hangi şirket aldıysa altyazılara dahi telif atmış. Yahu kardeşim madem alıyorsun telif hkalarını SATSANA PARASIYLA ALIP İZLEYELİM BARİ. Bu olaydan ve yaşanılanlardan mahrum kalacaktık. Aynı olayı drug filmi içinde yaptılar her kimse bu şirket SİNEMA VE İZLEYİCİ DÜŞMANI kesinlikle.

Filme gelecek olursak, Mohamedou Ould Slahi isimli şahsın el kaide’ye çalıştığını ve 11 eylülü tasarladığı için suçlandığını izliyoruz, mahkemeye çıkmadan hemen önceyi konu almakta. İzlerken yaşanılan olayları belgesel nitelendiğinde görüyoruz uçup kaçan taytlı adamları izleyeceğinize şu olayları izleyip genel kültürümüzü ve dünya görüşümüzü artırabiliriz. Sinemanında bu yönüne aşığım. Tahar Rahim harika performans göstermiş. Filmdeki avukatları ise gerçekten şahane insanlar idellari için terrörist olarak yargılanan bir insanı bile savunuyorlar.

Alakasız olacak ama Filmde mahkeme salonunda tahar rahim’in konuşmasının bir kesitini günümüz ve geçmiş türkiyesine benzettim.

Son olarak bu filmin kaynak alındığı Guantánamo Diary adlı kitabı amazon üzerinden 18 liraya ücretsiz kargo ile edinebilirsiniz.

nuri
28 Nisan 2021

adamlar negüzel özgürce bira içiyolar

aleyna gül
18 Nisan 2021

muhteşem olmuş

ser san
18 Nisan 2021

süper…