The Mummy Rebirth Tek Parça izle (2019)

rek
FILM BILGILERI 1 sene önce
The Mummy Rebirth Tek Parça izle (2019)

The Mummy Rebirth filmi İzle

The Mummy Rebirth filmi izle Hikâyede binlerce sene öncesinden lanetlenerek, büyülenmiş bir mezarın akıbeti üzerinde durulacaktır. Açılmasının kötü sonuçlar doğuracağı mezar, kısa süre sonra iki define avcısının hazine ve altın bulmak üzere hedeflerinde yer alacaktır.
The Mummy Rebirth filmi İzle

The Mummy Rebirth filmi full Hd İzle

The Mummy Rebirth filmi full hd Geçmişte Sebek isimli karakter, Mısır tanrılarına benzemek için kostüm giymiştir. Sonrasında CGI çölünü geçmek durumunda kalmıştır. Bütün bunların hedefinde yasak aşkı Reheema’ya ulaşmak vardır. İkili buluşmalarının hayalini kırarak, taş bir merdivenden inecektirler. Gizli bir tünelden kaçacakları vakit, olaylara firavun muhafızları dahil olacak ve karakterleri yakalayıp öldürecektirler.
The Mummy Rebirth filmi Full Hd İzle

The Mummy Rebirth filmi Tek Parça izle

The Mummy Rebirth filmi tek parça izle Olaydan yıllar sonra Danielle ve Noah isimli arkeologlar, bölgede kayıplarda olan bir antik kentin haritasını çıkaracaklar. Ancak çıkardıkları bu haritayla birlikte, komplolarda ardı ardına sıralanacak. Uzun süredir unutulmuş olan bu yerde, dünyayı yok etmek üzere kalan Sebek’in mezarının bulunduğu bilgisine ulaşılacaktır. Öte yandan hırsızların açacakları mezardan kaynaklı olarak Sebek, yıllar sonra öfkeli bir şekilde yeniden dirilecektir. Diğer taraftan işverenleri Sager, dirilen mumyanın yardımcısı olacaktır. İkilinin güçlerini birleştirmesi, dünyayı büyük bir felakete sürükleyecektir. Çünkü Sebek, yıllar boyu kendisine kurulan kumpasın nefretiyle mezarında yatmıştır. Şimdiyse de öfkesini hayattaki diğer insanlardan çıkararak, kendi saltanatıyla dünyaya hükmetmeye karar verecektir. Danielle ve Noah, bir an önce laneti ait olduğu yere yeniden kapatmaya çalışacaktırlar.
The Mummy Rebirth filmi Tek Parça izle

Haydi, ilk sen oyla!

Tür: Aksiyon, 2019 Film izle, Korku, Türkçe Dublaj

Yapım: 2019 - ABD

Yönetmen: Khu, Justin Price

Oyuncular: Carter, David E. Cazares, Deanna Grace Congo

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“The Mummy Rebirth Tek Parça izle (2019)” filminde 2 Yorum bulunuyor.
  1. cevdet

    güzel seyredilir

  2. xas

    ?