The Nevers Dizisi izle

Telif Hakkı Nedeniyle Kaldırılmıştır.
10 /10 1
The Nevers Dizisi izle

The Nevers izle, The Nevers 1.Sezon izle ⚡ 2021 HBO Max yapım The Nevers Dizisi tüm bölümleri Türkçe Dublaj Full HD 1080p kalite Altyazılı izle.

The Nevers 2021 Dizisi 1. Sezon; 1. Bölüm, 2. Bölüm, 3. Bölüm, 4. Bölüm 5, Bölüm, 6, Bölüm olarak toplam 6 bölüm olacak ait aksiyon fantastik drama dizilerinden. Dizinin ilk bölümü yaklaşık 1.4 milyondan fazla izleyici ile bir rekora imza attı. 11 Nisan 2021 tarihinde HBO’da yayınlanan The Nevers 1.sezon Joss Whedon imzasını taşıyor. Joss Whedon daha önce Buffy the Vampire Slayer, Angel, Dollhouse ve Firefly bir popüler yapımlarda yer almıştır. İlk altı bölümden sonra ise Whedon, kasım ayında pandeminin de yarattığı yorgunluk ve stresi gerekçe göstererek projeden ayrılarak yerini Philippa Goslett’e bırakmıştır. HBO Max The Never dizisi yayınlama konusunda değişiklik yaparak ilk 6 bölümü yayınladı fakat 4 bölümü ilerleyen günlerde paylaşacağını duyurdu.

The Nevers Dizisi Konusu

The Nevers 1.Sezon izle konusu ise oldukça ilginç. Fantastik ve bilimkurgu türündeki dizi Viktorya dönemi Londra’sında geçiyor. 1896 yılında Ağustos ayında doğaüstü olaylar gerçekleşir. Bu olaylarda ise birçok kadın olağanüstü anormal yetenekler kazanır. Güçleri ne olursa olsun bu yeni alt sınıfına ait olan herkes büyük bir tehlike altına girer. The Touched adı verilen bu üstün yetenekli kadınların bazılarının güçleri iyi bazılarının ise kötüdür. The Touched ekibinin lideri olan eli ve bilek gücü çabuk Amalia True (Laura Donnelly) ve zeki genç mucit Penance Adair (Ann Skelly) bu üstün güçlere sahip “yetimleri” korumak ve barındırmak için ellerinden geleni yapmaya çalışırlar.

The Nevers Dizisi Oyuncu Kadrosu

The Nevers oyuncu kadrosu, Olivia Williams (Lavinia Bidlow) ve Nick Frost (Declan Orrun / The Beggar King) başrolde yer alan isimler. Oyuncu kadrosunda bunun yanında, James Norton, Tom Riley, Ben Chaplin, Pip Torrens, Zackary Momoh, Amy Manson, Rochelle Neil, Eleanor Tomlinson, Denis O’Hare, Kiran Sonia Sawar, Elizabeth Berrington, Ella Smith, Viola Prettejohn, Anna Devlin ve Martyn Ford yer alıyor.

 • Türler 2021 Filmleri, Aksiyon, Dram, Fantastik, Popüler, Türkçe Altyazılı

 • Yönetmen: Die Nevers

 • Oyuncular: James Norton, Laura Donnelly, Ann Skelly, Olivia Williams, Tom Riley, Pip Torrens, Denis O'Hare, Rochelle Neil, Amy Manson, Zackary Momoh, Eleanor Tomlinson, Ben Chaplin, Elizabeth Berrington, Viola Prettejohn

 • Yapım Yılı
  2021
 • IMDb Puanı
  7.3
 • Film Dili
  Turkce Altyazi
0 Yorum