The Night House izle

rek
rek
Vizyon Tarihi 16 Temmuz 2021
rek
10 /10 1
The Night House izle

The Night House izle ⚡ 2021 yapım Gerilim Korku filmleri türü The Night House filmi Full HD 1080p izle, Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı HD film izle. The Night House film izle 2021 yılına ait 108 dakikalık korku ve gerilim filmi. Filmin Türkiye’de gösterime girmesi planlanan tarihi ise 16 Temmuz 2021. ABD ve İngiltere ortak yapımı olan filmin yönetmen koltuğunda oturan isim David Bruckner. Film yönetmen ve yapımcısı Bruckner daha önce 2018’de Netflix tarafından yayınlanan “The Ritual” adlı uzun metrajlı filmi yönetmiştir. Bu gizem dolu korku filminin senaryosunu Ben Collins, Luke Piotrowski kaleme alıyor. Dünya prömiyerini 24 Ocak 2020’de Sundance Film Festivali’nde yapan film Searchlight Pictures tarafından sunuluyor. The Night House film çekimleri Mayıs 2019’da Syracuse, NY’de başladı. Searchlight, filmi yaklaşık 12 milyon dolara Park City’den çıkarmıştır.

The Night House Film Oyuncuları

The Night House 2021 filmi oyuncuları arasında yer alan isimler Rebecca Hall, Sarah Goldberg, Evan Jonigkeit , Stacy Martin ve Vondie Curtis-Hall.

The Night House Film Konusu

The Night House Türkçe Dublaj izle Beth, eşini kaybeden ve üzgün bir kadındır. Kocasının beklenmedik ölümünden sarsılan Beth (Rebecca Hall), kendisi için inşa ettiği göl kenarındaki evde tek başına kalır. Kocasının yasını tutarken gizemli bir not bulur ve bu notun peşinden gider. Fakat bu notta yazanlarla gerçekler asla uyuşmaz. Arkadaşları ona bunun peşini bırakmasını söylese de o yine de cevapları bulmak için üstüne gidecek. Bulduğu şey ise hem tuhaf hem de korkunç sırlarla örülü bir halde olacak.

 • Türler 2021 Filmleri, Fragman, Gerilim, Korku

 • Yönetmen: David Bruckner

 • Oyuncular: Rebecca Hall, Stacy Martin, Sarah Goldberg, Evan Jonigkeit, Vondie Curtis-Hall, Samantha Buck, Allie McCulloch, Amber Anne, Amy Zubieta, Patrick Klein

 • Yapım Yılı
  2021
 • IMDb Puanı
  6.1
 • Film Süresi
  108 dakika
 • Film Dili
  Fragman
0 Yorum