The Old Ways izle

9.3 /10 3
The Old Ways izle

The Old Ways izle, 😱 2020 Netflix Korku türü The Old Ways filmi Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı 1080p Full HD izle. The Old Ways 2021’de gösterime girmiş ABD yapımı korku filmidir. Fantastik ögeler barındıran filmde büyücülük ve şeytan temalı bir hikâye işlenmektedir.

The Old Ways Filmi Konusu

İlk kez Ekim 2020’deki Sitgets Film Festivali’nde gösterilen filmin başrol karakterlerinden biri Cristina’dır. Cristina, halihazırda gazetecilik yapan Meksika kökenli bir kadındır. İlginç hikayelerin peşinden koşmayı seven Cristina , bir gün tuhaf bir hikaye duyar. Hikâyeye göre Veracruz’da bulunan bir evde büyücülük ve şifayla ilgili ilginç bulgular bulunuyor. Ev, Cristina’nın atalarına ait bir yerdir.

The Old Ways Türkçe Dublaj izle Cristina bu konuya açıklık getirmek için Veracruz’daki o eve doğru yola çıkar. Araştırmalar yapmak için geldiği bu yerde adeta kâbusu yaşar. Bir grup yerli, Cristina’nın ruhunun şeytanlar tarafından ele geçirildiğine kanaat getirir. İşte tüm olay bu andan itibaren kopar. Yerli grup Cristina’yı kaçırarak ona çok acımasız şekilde davranır.

The Old Ways Filmi Oyuncuları

Fantastik korku türündeki The Old Ways Altyazılı izle filmi yönetmeni Christopher Alender’dir. Filmin ürkütücü senaryosu Marcos Gabriel tarafından yazılmıştır. Cristina rolünü oynayan kişi Brigitte Kali Canales’dir. Diğer oyuncular ise Andrea Cortes, Julia Vera ve Sal Lopez’dir.

 • Yapım Yılı
  2020
 • IMDb Puanı
  5.7
 • Film Süresi
  90 dakika
 • Film Dili
  Turkce Dublaj ve Altyazi
0 Yorum