The Operative izle

rek
FILM BILGILERI 3 ay önce
The Operative izle

The Operative filmi İzle

The Operative filmi izle Rachel isimli kadın karakter, İsrail’in uluslararası istihbarat operasyon birimi Mossad adına çalışan ajanlardan yalnızca birisidir. Ayrıca kısa zaman önce babasını kaybetmiştir. Babasının cenaze merasimi için Londra’ya gerçekleştirdiği seyahat sonrasında, kendisinden bir daha haber alınamamıştır. Adeta sır olup karanlığa bürünmüştür. Mossad yetkilileri, durum konusunda kırmızı alarma geçmiştirler. Rachel’e ait en ufak ipucu dahil irdelenmektedir. Zaten karakterin, arkasında bırakmış olduğu tek ipucu da Almanya’dan İsrail’e davet edilen eski gözetmeni Thomas’tır. Rachel, kısa süre önce Thomas ile kriptolu bir görüşme gerçekleştirmiştir.
Yuli The Operative filmi İzle

The Operative filmi full Hd İzle

The Operative filmi full hd Thomas, Rachel’in ortadan kaybolduğu haberini alır almaz harekete geçecektir. Rachel, İran’ın nükleer programını engellemek amacıyla yaptığı casusluk girişimlerinin bedelini ödemekle meşguldür. Thomas’ta sorunun kaynağını erken tespit edecektir. Olası bir İran krizinde, Rachel’in kötü bir duruma düşmesinin önüne geçmeyi amaçlayacaktır. Bu nedenle de açıktan istemek yerine, gizlilik dahilinde bir soruşturma yürütecektir. Karakterin, bu zamana kadar üzerinde çalışmış olduğu her konuda, bilgisinin bulunması en büyük avantajı olacaktır.
The Operative filmi Full Hd İzle

The Operative filmi Tek Parça izle

The Operative filmi tek parça izle Rachel’in başına gelenlerden yola çıkacak olan Thomas, bütün soruşturmanın seyrine tek başına yön verecektir. İlk amacı Rachel’i bulunduğu tehlikeden korumak alacaktır. Sonrasında da Mossad’ın operasyonlarında ne gibi tehlikeler oluşabileceği yönünde derinlemesine bir inceleme yapacaktır. Bütün araştırma sürecini Rachel’in adımlarını geriye doğru takip ederek ilerletecektir.
The Operative filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 5.5 /10 Toplam oy: 878

Tür: Gerilim, 2019 Film izle, Türkçe Dublaj

Yapım: 2019

IMDB Puanı: 5.7

Yönetmen: Yuval Adler

Oyuncular: Diane Kruger, Martin Freeman, Cas Anvar, Rotem Keinan, Lana Ettinger, Yoav Levi, Yohanan Herson, Rita Bäde, Annette Atzpodien, Daniel Wandelt, Julia Schneider, Mohsen Azimi, Mehdi Mosadekpur, Gal Friedman, Ohad Knoller

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“The Operative izle” filminde 11 Yorum bulunuyor.
 1. sevilay

  very nice

 2. pasaport

  üye olduğumuz halde neden bu kadar bekliyoruz

 3. pasaport

  izleyelim de neden

 4. Ayhan

  Gelir umarım

 5. isa

  heyecanla bekliyoruz

 6. ZIy Colak

  heyecanli

 7. Fr

  Izlediniz mi

 8. server

  izleyelim ondan sonra

 9. Musa

  Cokgüzel

 10. ahmet

  film izleyelim

 11. nedim

  nihayet geldi tskler