Sitemizde şuan toplam 1469 film bulunmaktadır.

The Outsider Full HD izle (20)

0
( Yüksek Kalite ) Fragman FULL HD - TEK PART TEK PARÇAYorum yap

FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
The Outsider Full HD izle (20)

The Outsider filmi İzle

The Outsider filmi izle Hikayemiz vahşi batıdaki atmosferi yansıtacaktır. Bu topraklarda paranın güç olduğu ve adalet arayışının güçlülere karşı kayıtsız kaldığı üzerinde durulacaktır. Jing Phang, kısa zaman önce hamile olduğunu öğrendiği karısıyla, mutlu mesut bir yaşam sürdürmektedir. Huzurlarını bozabilecek her türlü şeyin karşısında yer alacaktır. Ancak günlerden bir gün müşkül durumundan istifade edilecek olup, kanunsuz bir şekilde gözaltına alınmasına karar verilecektir. Üstelik suçsuzluğunu kanıtlayabileceği tek kişi Mareşal’dir. Uzun sürecek bekleyiş sonuçsuz kalmıştır. Bu nedenle de Jing Phang daha fazla tahammül edemeyerek, şerifi öldürüp hücresinden firar edecektir.
The Outsider filmi İzle

The Outsider filmi full Hd İzle

The Outsider filmi full hd Jing Phang’ın aklında sadece karısının durumunun nasıl olduğu merakı bulunmaktadır. Aksi bir durumu, kaideye dahi almayacaktır. Ancak eve döndüğünde karısının acımasız bir şekilde tecavüze uğradığını ve hayatını kaybettiğini öğrenecektir. Bütün bunlar, Jing Phang’ı adeta deliye dönüştürecektir. Karısına bunu yapanlara karşı içinde büyük bir nefret ve öfke doğacaktır. Bunun içinde büyük bir insan avına çıkacaktır.
The Outsider filmi Full Hd İzle

The Outsider filmi Tek Parça izle

The Outsider filmi tek parça izle Jing Phang’ın karısına tecavüz eden kişi James Walker isimli varlıklı bir adamın oğludur. Bu nedenle de adalet araması son derece zordur. Durum böyle olunca da kendi adaletini yine kendisi tesis edecektir. James’in babası tehlikeyi sezdiğinden adam toplayarak, Jing’in kaleminin kırılmasını emredecektir. Ancak adamlarının tek tek hayatlarını kaybetmeleri, nasıl bir belayla karşı karşıya kaldığını kanıtlayacaktır.
The Outsider filmi Tek Parça izle

Haydi, ilk sen oyla!

Tür: Gerilim, Dram

Yapım: 2019 - ABD

Yönetmen: Martin Zandvliet

Oyuncular: Jared Leto, Tadanobu Asano, Kippei Shiina

Etiketler: , ,

BENZER FILMLER
Tek izle
2020 - ABD
5.1
Becky izle
2020 - ABD
5.8
Hooking Up izle
2020 - ABD
5.3
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?