The Protege izle

ALTYAZILI ViP ALTYAZILI FRAGMAN
9.4 /10 5
The Protege izle

The Protege izle ⚡ Dram Gerilim Suç türü The Protégé 2021 Filmi Konusu Oyuncuları Türkçe Dublaj Full HD olarak The Protege Altyazılı 1080p izle.

The Protege 2021 yılının merakla beklenen filmlerindendir. Amerika Birleşik Devletleri’nde gösterim tarihi olarak 20 Ağustos 2021 olarak belirlendi. Ülkemizde ise henüz ne zaman gösterime gireceği belli değil. Filmin yönetmen koltuğunda oturan isim Martin Campbell ve senaryosunu üstlenen kişi ise Richard Wenk. Arthur Sarkissian Productions, Campbell Grobman Films ve Millennium Media şirketlerinin yapımını üstlendiği filmin çekim yerleri ise Bükreş ve Romanya. Çekimler Ocak 2020 tarihinde başladı ve devamında Londra ve Da Nang’da gerçekleşti.

The Protege Filmi Full HD 1080p izle 20 Ağustos 2021’de Lionsgate Films tarafından gösterime girmesi planlanıyor. Filmin yönetmeni Martin Campbell daha önce Casino Royale (2006), Edge of Darkness (2010), Green Lantern (2011) ve The Foreigner (2017) gibi başarılı yapımlara da imza attı.

The Protégé 2021 Filminin Konusu

The Protege Türkçe dublaj izle konusu oldukça merak ediliyor. Vietnam’dan sırlarla dolu bir geçmişi olan dünyanın önde gelen suikastçilerinden ikisi, Anna (Maggie Q) ve Rembrandt’ı (Keaton) takip ediyor. Yıllarca, dünyayı dolaştılar fakat Anna’nın akıl hocası Moody (Jackson) öldürüldüğünde, o ve Rembrandt huzursuz bir ittifak kurmalı ve katilini bulmak için bu ikili artık yeniden Vietnam’a dönmelidir.

The Protégé 2021 Filminin Oyuncu Kadrosu

The Protégé Türkçe Altyazılı izle başrol oyuncuları Maggie Q, Michael Keaton ve Samuel L. Jackson’ın yanı sıra Robert Patrick, Lili Rich, Ori Pfeffer gibi başarılı isimler de yer almaktadır. Başrol oyuncularının rolleri ise; Maggie Q (Anna Dutton), Michael Keaton (Rembrandt), Samuel L. Jackson (Moody Dutton).

 • Türler 2021 Filmleri, Aksiyon, Gerilim, Suç, Türkçe Altyazılı

 • Orjinal Adı The Asset

 • Yönetmen: Martin Campbell

 • Oyuncular: Michael Keaton, Maggie Q, Samuel L. Jackson, David Rintoul, Patrick Malahide, Ray Fearon, Ori Pfeffer, Robert Patrick, Florin Piersic Jr., Tudor Chirila, Velizar Binev, George Pistereanu

 • Yapım Yılı
  2021
 • IMDb Puanı
  6.6
 • Film Süresi
  109 dakika
 • Film Dili
  Turkce Altyazi
0 Yorum