Sitemizde şuan toplam 1510 film bulunmaktadır.

The Red Sea Diving Resort Full HD izle (2019)

0
( Yüksek Kalite ) Fragman FULL HD - TEK PART TEK PARÇAYorum yap

FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
The Red Sea Diving Resort Full HD izle (2019)

The Red Sea Diving Resort filmi İzle

The Red Sea Diving Resort filmi izle Hikaye 1980 yılının atmosferini yansıtacaktır. Sudan’da yaşayan Etiyopyalı Yahudiler, artık bu toprakları terk etmeye karar verecektirler. Hedeflerindeyse İsrail bulunacaktır. Yahudilerin transferi İsrail diplomasisi esasında çok önemlidir. Ari Kidron adında deneyimli bir Mossad ajanı, operasyonun başına getirilecektir. 1970’lerden beri Mossad adına görev yapan karakter, birbirinden zorlu görevlerin üstesinden gelmiştir. Fakat bu seferki görevi diğerlerine nazaran çok daha farklı ve ciddidir.
The Red Sea Diving Resort filmi İzle

The Red Sea Diving Resort filmi full Hd İzle

The Red Sea Diving Resort filmi full hd Etiyopyalı Yahudi insanların, durumları hiç iç açıcı değildir. Çünkü, her biri kamplara tıkılarak, eziyet görmektedir. İsrail yönetimi bu durumdan fazlasıyla rahatsızlık duymaktadır. Etiyopyalı Yahudilerin bir an önce kurtarılıp, refaha eriştirilmeleri esastır. Ajan Ari Kidron, bu konuda elinden gelenin ötesini yapmak zorundadır. Yalnız başına yöneteceği operasyonda, birtakım kişilerin de desteğini alacaktır. Harekete geçmeden önce kapsamlı ve zararsız bir plan yapacaktır.
The Red Sea Diving Resort filmi Full Hd İzle

The Red Sea Diving Resort filmi Tek Parça izle

The Red Sea Diving Resort filmi tek parça izle Mossad ekibi, öncelikli olarak Sudan’a yol alacaktırlar. Sonrasında burada ivedi bir şekilde üs kuracaklar. Çünkü, Etiyopyalı Yahudileri kurtarmak o kadar basit olmayacaktır. Kamplardan sağ kurtulmaları da esas kılınmıştır. Köye kurulan üste, Etiyopyalı insanlar da görev alacaktır. İstihbarat ekibi, zamanı geldiğinde harekete geçecek ve arkalarında tek bir Etiyopyalı Yahudi insanı bile bırakmak istemeyecektirler. Binlerce insanın kaderi, bir anda Mossad’ın başarılı operasyonuyla değişecektir.
The Red Sea Diving Resort filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 6.0 /10 Toplam oy: 1

Tür: Aksiyon, Tarih

Yapım: 2019 - ABD

Yönetmen: Gideon Raff

Oyuncular: Chris Evans, Michael K. Williams, Ben Kingsley

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“The Red Sea Diving Resort Full HD izle (2019)” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  1. hcelikoglu - 1 sene önce demiş ki:

    süperr